Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden körülmények között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden körülmények között tilos megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha a nő viccből élethűen eljátsza, hogy meghalt, akkor a férfi egy szemétláda, ha a nagy ijedtség utánni pillanatnyi indulatában felpofozza?
2013. jún. 27. 10:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
megijednék annyira hogy rávernék még 2őt ásóval a nyakára és eltemetném.
2013. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
37%

am meg ha mással rajtakapod a nőt akkor törvény szerint csak ököllel ütheted az arcát :D


ha egy nő mocskos aljas féreg akkor megérdemel mindent.:) még az apja is üsse!

2013. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
ebben az esetben nem. mármint ha nem erősen üti meg csak megpaskolja az arcát. bármilyen más esetben viszont szerintem nagyon alantas dolog. egy nő legtöbb esetben nem tud védekezni, ha egy férfi nekiesik. szerintem nincs az az ok, ami indokolná a fizikai bántalmazást. 17/L
2013. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
14# és 16#: És ha a srác csinálja ezt a tréfát és a nő üti meg felindulásában? Az elfogadható?
2013. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

Szerintem a nők többsége nem állná meg pofon nélkül, ha ezt a párjuk csinálná, és igazuk is lenne.

2013. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Szerintem a nők többsége nem állná meg pofon nélkül, ha ezt a párjuk csinálná, és igazuk is lenne."


De fordítva már a fickó a szemét állat! Világos.

2013. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Az általam leírtakból az utolsó válasz nem következik. Nem helyeslem a nők megütését, magam is kerülöm, de a kérdésben leírt helyzetben megkockáztatom, hogy én sem tudnék higgadt maradni.
2013. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
72%
Én nő vagyok, de szerintem teljes mértékben megérdemelte. -.- Úgy tudom egyenjogúság van, kit érdekel hogy nő, ha ekkor baromsággal szórakozik.
2013. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%

"Úgy tudom egyenjogúság van, kit érdekel hogy nő, ha ekkor baromsággal szórakozik."


Pontosan. Eszembe jutott még valami, ami igazából a lényeg lenne!

Ha az ember nagyon szeret valakit, akkor az érzései is nagyon szélsőségesek tudnak lenni iránta! Ezt szerintem már mindenki megtapasztalta, hogy a szerettünkre időnként sokkal dühösebbek tudunk lenni, mint egy közömbös emberre.

Ha valaki, akit imádunk, ilyet tesz, azzal szembeköpi az érzéseinket, szabályosan viccet csinál belőlük. törvényszerű ilyen esetekben a sokkhatás és az is, hogy olyat csinálunk, amit máskor nem tennénk!

Akinek nem tetszik a pofon, a következőt üzenném: Ne a pofon miatt aggódjon! Akkor kezdjen el félni, amikor a másik már képes lesz egy vállrándítással elintézni a dolgot!

2013. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
anyukád imádta amikor pengőmmel pofoztam az orcáját :))
2013. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!