Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes belém miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes belém miért szakított velem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
írhatnál valami konrétat is.pl a történetet...
2009. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
akkor nem szerelmes beléd.
2009. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Igen velem is így szakított a volt barátom h szerelmes belém ,de mégis vége:S ezt nehéz megmondani,de én is szakítottam már úgy pasimmal h szerettem nagyon,de egyszerűen annyira nem ment együtt h muszáj volt,lehet neki is elege lett.
2009. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én is szakítottam úgy, hogy szerelmes voltam, de semmi értelme nem volt az egésznek, nem passzoltunk össze. Jobb volt így.
2009. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de mi össze paszoltunk ,szinte nem is veszekedtünk és komoly terveink voltak
2009. okt. 14. 17:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szakìtott akkor nem szeret
2009. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Erre sajnos nem tudom a választ. Velem is hasonló történt. 1,5 év után elhagyott, majd még aznap visszajött, a nyakambaborult, hogy nem tud nélkülem élni.

Aztán másnap hazament, és a családja meg a pénz erősebb volt az érzéseinél.. ( pedig nem vagyunk már tizenévesek.. )

Ennek már lassan 4 hónapja :(

2009. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza megy hozzád ,ha igazán szeret,akkor az nem múlik el egyik napról a másikra majd és rájön ,hogy veled akar lenni.lehet h túl sokat voltatok együtt és felmerült benne a gondolat h vannak még mások is a földön ,akikkel lehet ,hogy jobb is lehetne.
2009. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen hogy szerelmes vagy valakibe és nagyon szeretitek egymást de mégsem passzoltok össze.Ez ilyen se veled se nélküled dolog...De ha nem is veszekedtetek meg egyebek akkor honnan veszed hogy tényleg szerelmes (volt) beléd? Ok nélkül nem hagyunk el valakit nem?
2009. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is szakítottam már úgy barátommal h közben meg iszonyatosan szerettem. de kimondtam h vége és a mai napig szenvedek miatta :( én azért szakítottam vele mert annyira komoly volt a dolog h megijedtem.. pedig már bánom h szakítottam Vele de most már mind1 :( :(
2009. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!