Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes belém miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes belém miért szakított velem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert nem is volt beléd igazán szerelmes, csak mondta. TADAMM!
2009. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Úgy meg nyílt előttem hogy az egy fiúnál nem mindennapi és szerintem csak egy lánnynak nem mondta volna el.Komoly dolgokat terveztünk házasság gyerekek.Jó ez elején meg ijedtem ezek hallatán de valahogy átlendített rajta és már nem féltem tőlük.Köszönöm a válaszokat de még írjatok
2009. okt. 15. 14:58
 13/14 anonim válasza:

Látom már régi a kérdés, de azért válaszolok.

Az én véleményem az, lehet hogy Te úgy gondolod szeretett még, de ez nem biztos. Én is úgy szakítottam, hogy már semmit nem éreztem a barátom iránt, ő mégis azt mondta hogy ő ezt egyáltalán nem vette észre. Abban volt, hogy még én is ugyanúgy szeretem mint ő engem, így aztán úgy jött neki ez a dolog, mint "derült égből a villámcsapás". :S

2010. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát igaz hogy már régi történet

Sokáig nem is találkoztunk.De valami meg oldodott mert telefononn tartjuk a kapcsolatott

Egy rendezvényen össze futottunk és nem ment el mellőlem sokat beszéltünk nagyon jó érzés volt

2010. ápr. 28. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!