Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire bele lehet unni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bele lehet unni a párkeresésbe?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem kell senki. Se párkapcsolatra, se szexre. Már nem vagyok fiatal, elég sokat kellett csalódnom a férfiakban (csak párkapcsolataim voltak), talán ez is lehet ennek az oka? Tudom hogy itt a nyár, stb... de egyáltalán nincsen kedvem senkivel sem ismerkednem. Egyszerűen nem érdekel. 26 é. L.
2013. jún. 28. 08:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

""vagy azonnal lerohan, vagy bunkózik, mert azt hiszik, hogy ez jön be a nőknek. nem értem mi történt a férfiakkal."


Ezt ti csináltátok magatoknak, Kérdező! Ha emberszámba vennétek a nem bunkókat is, akkor talán nem ez lenne."



Azért abban igaza van, hogy nagyon sokan másnak adják elő magukat a neten mint amilyenek valójában...

2013. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát te nagyon csalódott nő lettél a múltbéli tapasztalataid miatt, de ezzel a visszahúzódással és lemondással csak magadat keseríted és te leszel boldogtalan!


30/F

2013. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! Örülnék, ha nem általánosítanál. Nem mindenki egyforma!
2013. jún. 28. 09:45
 14/22 A kérdező kommentje:
Nincsen szükségem újra arra, hogy megismerjek valakit, a családját, stb... Aztán egyik napról a másikra lelépjen a "dilis" exe miatt. Most írjam azt, hogy a férfiakkal van a gond? Miért kell egyáltalán a régi exhez vissza menni? Miközben itt is ezen az oldalon azon síránkozik az összes férfi, hogy nem talál magának normális lányt, de ha megismerkedik olyannal, akkor is vagy a "rib.anc" típus kell, vagy az ex...
2013. jún. 28. 09:48
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha mi nem általánosítunk akkor te se tedd..:)


Nem mindenki örült és az exétől függ...


namár..:)

2013. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az ex az ex....évek kötik az embert hozzá...nem mindenki egyformán dolgozza fel a szakítást...te olyan pasikat fogtál ki akik még nem léptek túl az exen...és te csak alternatíva voltál! Legközelebb ne kezdj olyan pasival aki nemrégen szakított..és akkor már veszélyes vizekre is eveztünk nem igaz? Akinek párkapcsolata van az necces...aki nemrégen szakított befigyelhet az ex...akinek meg nem volt barátnője X éve azzal meg néhány ember szerint valami gond van! Szerencse, hogy nem lettem nő :-)
2013. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy nézel ki...
2013. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
de ezek már régen szakítottak az exükkel. :) itt a poén. és pont akkor figyel be az ex csaj, mikor megtudja, hogy van új barátnő a láthatáron, és direkt szétrombolja az egészet. a másik meg nem vallotta be szándékosan, hogy az exével csak egy hete mentek szét. magánnyomozót meg bocsi, de nem fogok felfogadni. :D
2013. jún. 28. 10:02
 19/22 A kérdező kommentje:
magas, szép arcú, jó az alakom. ennyi elég? semmi extra.
2013. jún. 28. 10:03
 20/22 anonim ***** válasza:

És te? te amúgy nem lehetsz hibás a dolgokban?


Erősen demagóg vagy így délelőtt..:)


Én például magamról tudom, hogy pár randimat erősen elszartam...:D

2013. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!