Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire bele lehet unni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bele lehet unni a párkeresésbe?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem kell senki. Se párkapcsolatra, se szexre. Már nem vagyok fiatal, elég sokat kellett csalódnom a férfiakban (csak párkapcsolataim voltak), talán ez is lehet ennek az oka? Tudom hogy itt a nyár, stb... de egyáltalán nincsen kedvem senkivel sem ismerkednem. Egyszerűen nem érdekel. 26 é. L.
2013. jún. 28. 08:56
1 2 3
 21/22 ASOT ***** válasza:

Ha nem érdekelnek a párkapcsolatok a pasik akkor ne hisztizz!

Amúgy szinte mindenkinek igaza van aki válaszolt a kérdésedre.

Valószínűleg nem is úgy nézel ki mint akiről azt feltételezi egy éppeszű pasi hogy húú ez egy vidám belevaló csaj, hanem inkább azt hogy "életunt, de jól néz ki, egyenlőre jöhet"

2013. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én ugyanitt tartok, csak férfiban. A különbség, hogy nem csak a nőkből ábrándultam ki, hanem saját magamból is. Ha a csaj nem b.ssza el a kapcsolatot, akkor majd én megteszem azzal a hülye fejemmel. Van épp elég más dolog, amiért élek, nem való nekem a nőzés (egyéjszakás nálam nem pálya, az valahoyg nem vonz).
2013. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!