Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti a vékonyabb vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a vékonyabb vagy a formás, nőies "vanmitfogni" de NEM kövér lányokat szeretitek inkább?

Figyelt kérdés

Csak mert mindenhol azt látom, hogy kb. minden srácnak a vékony, esetleg nagymellű lányok kellenek.. Hát én egyáltalán nem vagyok ez a típus...

Természetes vok és nem kövér, nem is vékony... de már kezdeni akarok magammal vmit, mindenki csak a vékonynál vékonyabb lányokat nézi....:S

17/L


2009. okt. 14. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves 19:34-es akkor te a formás, nőies vékonyba tartozol:-)))))
2009. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

kösz a bátorítást!

már majdnem felakasztottam magam a másik lány kijelentése miatt aki azt mondta h nincs is olyan :(

2009. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
ez a statisztika nagy szar, már megbocsásson, aki írta... 45 kg vagyok, és a legtöbb fiúismerősöm bepróbálkozik. a kérdezőnek: nem kell extra vékonynak lenned ahhoz, hogy tetszél a fiúknak. a lényeg, hogy hogyan "adod el" magad. azon múlik minden, hogy mit kommunikálsz kifelé a viselkedéseddel. ha az látszik rajtad, hogy jól érzed magad a bőrödben, azt észreveszik, és ez vonzza a fiúkat. higyj nekem, sokszor megkapom hogy sovány vagyok (egyébként főleg lányoktól), mégsem ez a lényeg. ha nem vagy elhízva, akkor nyugodtan megelégedhetsz magaddal, nem kell azon aggódni hogy a fiúk hány százaléka így, hány százaléka úgy...21 vagyok
2009. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

sztem az a statisztika helytálló :D

sok barátnőm van, ésha végiggondolom a helyzetüket a pasikkal, akkor tök igaz :D

2009. okt. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
ritkán döntő nálam az alkat, de ha ezek közül kell választani, akkor a "vanmitfogni" kategóriát választom
2009. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is vékony vagyok,de nőies, és attól függetlenül hogy vékony vaok , formás popsim van és 80A't hordok,mégse volt még normális kapcsolatom...hozzátenném hogy 165 cm, es 48 kg...
2013. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!