Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi az amit irigyeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az amit irigyeltek a férfiakban?

Figyelt kérdés

Ha egy jótündér 1 napra férfivé változtatna benneteket akkor mi lenne az a 3 dolog amit biztosan kipróbálnátok férfikét,szóval mi az amit irigyeltek bennünk?

Nem csak szexualitással kapcsolatban,hanem az élet bármely területén,sport,szórakozás öltözködés,testalkat stb.


2013. jún. 28. 11:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Előzőhöz hozzátéve: hogy a szexben gyakorlatilag mindig képesek eljutni a csúcsra. :)
2013. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom mitcsinálnék abban az egy napban, de ezekért irigylem őket:

-nem menstruálnak

-könnyebben izmosodnak

-jobb az álloképességük

-később öregszenek

-húsvétkor mehetnek locsólni

-könnyebben tudnak pisilni bárhol

-nem kell szülniük

-nem kell 9 hónapig terhesnek lenniük

-ők könnyebben kezdeményezhetnek

-könnyebben lesz orgazmusuk

-modellkedésben nem kell iszonyat vékonyra lefigyniuk, hanem elég ha szálkásítanak, több ideig is modellkedhetnek, mint a lányok...

-stb..

2013. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem fáznak fel folyton, hogy szex után vagy strandon való fürdés után nem kapnak el minden féle fertőzéseket, és nem utolsó sorban azt hogy megválaszthatják hogy milyen csajhoz mennek oda. Manapság nem mernek szép csajokhoz odamenni, vagy ha helyes a pasi azt várja hogy a csajok menjenek oda hozzá, hát az olyanok meg hpcs-k ennyi :D
2013. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
*lefogyniuk
2013. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

23-es! "nem utolsó sorban azt hogy megválaszthatják hogy milyen csajhoz mennek oda. Manapság nem mernek szép csajokhoz odamenni, vagy ha helyes a pasi azt várja hogy a csajok menjenek oda hozzá, hát az olyanok meg hpcs-k ennyi"

Ebben nagyon nagyon egyetértek!

2013. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
60%

Én azért szeretek férfi lenni, mert amiket leírtatok, egyetértek! :D Kezdeményezhetek, legfeljebb elküldenek, bár szőrtelenítés területén azért van nekem is melóm, a pisilést szeretem, de itthon ülve pisilek, hogy ne legyen az egész wc hugyos. :D A legjobb a pasiknak az, hogy nincs akkora társadalmi elvárásból fakadó nyomás, mint a nőkön. Ha nem dolgozok, de van hobbim, akkor "van életem", de ha nőként nem dolgozik, akkor egyből ingyenélő "r...". Ha én elrontok valamit, akkor elvárják, hogy kijavítsam, és adnak lehetőséget, míg a nőknél általában "elküldik", hogy "majd én megcsinálom, hagyd." (szóval picit azt érzem, hogy lenézik a nőket, de ez lehet csak "rossz vélemény".)

22f

2013. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Állva pisilés,Menstruáció hiánya, na és persze ,h szinte mindig sikerül elélvezniük.25/N
2013. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Hogy magasak, szeleses a vallaik, izmosak, borostasak, 1-2 olyan marhaaa jokepü...

Hogy nincs havijuk (nekem epp megvan, szoval most föleg...:D), hogy nem gaz, ha szörös a labuk, hogy nem felnek egyedül ejszaka az utcan, hogy biztonsagerzetet adnak.

Nincs pasim, de jo tudni, hogy vannak ferfiak, jo nezni öket...:)

22L

2013. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

-nem menstruálnak,

-bárkit megdughatnak, senki nem fogja őket lerib.ncozni,

-nem kell mindennap "tökéletesnek lenniük". azaz nem kell tökéletes sminkkel, hajjal és körömmel mutakozniuk a mindennapokban. ilyenekre nem kell figyelniük. (persze az igenyesség alap egy fiónál, de a kettő nem hasonlítható össze)

-haverokkal állatkodhatnak nyílvánosan, nem kell normálisan (=nőiesen) viselkedniük

-plusz beróghatnak, senki nem nézi őket szánalmasnak ha széthánynak valamit, de egy lány esetében azért gáz ha a sárga földig leissza magát.

2013. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem menstruálnak,fizikailag sokkal erõsebbek,és szex közben mindig elélveznek.

Persze hàtrànyai is vannak a férfilétnek,gyorsabban öregednek,csùnyulnak,kevesebb ideig élnek,bizonyos betegségekre jóval hajlamosabbak,kopaszodnak.Lehet nem is olyan jò férfinak lenni.

2014. nov. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!