Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrít már ez az érzés mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít már ez az érzés mit csináljak?

Figyelt kérdés

Több éve nem beszéltem már az illetővel mégis szeretem és mindenkiben őt keresem?

Nem telik el nap úgy hogy ne gondoljak rá.

Mikor fogom már végre elfelejteni?

Azt mondják az idő segít de eddig nem vettem észre, hogy segített volna valamit is pedig már évek teltek el.


2013. jún. 28. 23:10
 1/7 anonim válasza:

nem muszáj elfelejteni.. beszélj vele hátha van még esélyed:) amúgy te vagy ő szakított?? mert ez megmagyarázná miért nem tudod elfelejteni..

am énis hasonló cipőben jártam nemrég a volt barátommal..

szakított velem, én pedig folyamatosan csak rá gondoltam,nem is tartottuk utána a kapcsolatot semennyire.úgy gondoltam nekem ő az igazi, és nem tudtam elképzelni hogy ne legyünk együtt, éreztem hogy ez még nem a leguccsó alkalom volt , mintha valamit befejezetlenül hagytunk volna, azóta volt több barátom is de mindegyikben csak őt kerestem, és folyamatosan eszembe jutott, nem volt olyan nap hogy ne gondoltam volna rá.. és egyszer csak egy nap váratlanul megkeresett hogy még szeret, és hogy ugyanúgy érez még, én persze nem tudtam neki nem-et mondani, így újra összejöttünk de ő sokat változott, és énis, és most újra összevesztünk, pár napja szakítottam és már nincs az az érzésem hogy befejezetlenül váltunk volna el, bár nagyon megutáltam ( de tett is érte) de legalább már nincs olyan problémám hogy nemtudok tovább lépni.. pedig nemrég még úgy gondoltam ő életem szerelme, most már annyira nem izgat..

lehet veled is csak ugyanez van, próbáljátok meg újra ha lehet, mert addig nem fogod tudni elfelejteni..

2013. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi még csak nem is voltunk együtt
2013. jún. 28. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
miért nem lett semmi?
2013. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

meg amúgy az én tapasztalatom az, hogy le kell zárni.

én is így vagyok valakivel, és mindig rejtegettem még előtte is, de az évek folyamán, eljutottam odáig, hogy már nem érdekel, hogy milyen fájdalmas az igazság, de tudnom kell, hogy le tudjam zárni magamban. amint alkalmam lesz rá, meg is teszem.

2013. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hosszú történet, hogy miért nem lett semmi


csak szerintem te is úgy vagy, hogy mivel nem volt semmi nem olyan könnyű lezárni mintha lett volna

2013. jún. 28. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy cipoben járunk, ènse tudok elvelejteni egy lányt, ès nemsokára fèrje lesz.

Nagyon szar

2013. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pontosan
2013. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!