Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne nézzenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne nézzenek meg a fiúk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kimondottan jó nő, de nem is vagyok bányarémség. (173cm, kb 56kg, sportos, de nem robusztus alkat, hosszú haj, kék szem) Amolyan felső közép, alsó jó kategóriásként kategorizálnám be magam, ha nagyon kéne, ám ez momentán lényegtelen. A problémám viszont az lenne, hogy iszonyatosan irritál ha megnéznek/ bepróbálkoznak/ flörtölni próbálnak / ismerkedni akarnak velem a fiúk/ férfiak. Tudnátok valamilyen tanácsot adni, hogy mit tegyek ez ellen? Tényleg megőrülök :D

Van barátom, jól megvagyunk, más pedig nem nagyon érdekel. Az ismerkedés / flört rész kimondottan necces, mivel aránylag jó kedélyű vagyok, és mindenkivel szívesen beszélgetek. Nos, ezt sajnos az utóbbi időben egyre többen égi jelnek veszi, és gondolnak mögé dolgokat. Az Isten szerelmére, csak én hiszek a fiú-lány barátságban?! :S


23/l


2013. jún. 29. 22:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne.:) 21f
2013. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jegygyűrűt :D
2013. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Jajaj meg ne sajnáljalak. Hasonló "problémával" küzdök én is de mindketten tudjuk hogy nem zavar ez minket annyira mint mondjuk...
2013. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Próbálj meg szolidabban megjelenni, most erre mit lehet mondani...

Vagy csak az önbizalmad szeretnéd itt növelni.

Néhány csaj a két kezét összetenné, hogy valaki utánna fordúljon, szerintem örülj neki.

2013. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Edd meg nyersen a krémet.
2013. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

és is hiszek a fiú lány barátságban..

viszont ami a problémádat illeti próbáld meg úgy fellfogni hogy sokan tartanak szépnek...:)

2013. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Juj de szeretném , ha sok érdeklődő tüntetne ki a figyelmével .


Bár ha kapcsolatod van lehet azért zavar .


Én el tudnám viselni ,ha népszerűbb lennék .

2013. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Első tanács: öltözz átlagosabban! Van egy munkatársam, aki alapjában véve nem egy jó nő, átlagos arc, görbe orr, rátesz egy lapáttal a kiló smink, amitől Joker-nek néz ki. De olyan feszülős cuccokat hord, hogy felfigyelek rá.
2013. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Mindjárt megsajnállak :D

egyébként egy kicsit engem is zavar, ha megnéznek, de csak az olyanoktól, akik egyáltalán nem tetszenek, és bambulnak.

Ha tetszik a pasi, akkor nagyon imponál.

Öltözz visszafogottabban, kevésbé nőiesebben.

2013. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Zacskó a fejedre esetleg?
2013. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!