Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne nézzenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne nézzenek meg a fiúk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kimondottan jó nő, de nem is vagyok bányarémség. (173cm, kb 56kg, sportos, de nem robusztus alkat, hosszú haj, kék szem) Amolyan felső közép, alsó jó kategóriásként kategorizálnám be magam, ha nagyon kéne, ám ez momentán lényegtelen. A problémám viszont az lenne, hogy iszonyatosan irritál ha megnéznek/ bepróbálkoznak/ flörtölni próbálnak / ismerkedni akarnak velem a fiúk/ férfiak. Tudnátok valamilyen tanácsot adni, hogy mit tegyek ez ellen? Tényleg megőrülök :D

Van barátom, jól megvagyunk, más pedig nem nagyon érdekel. Az ismerkedés / flört rész kimondottan necces, mivel aránylag jó kedélyű vagyok, és mindenkivel szívesen beszélgetek. Nos, ezt sajnos az utóbbi időben egyre többen égi jelnek veszi, és gondolnak mögé dolgokat. Az Isten szerelmére, csak én hiszek a fiú-lány barátságban?! :S


23/l


2013. jún. 29. 22:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Többen írtátok, hogy próbáljak meg visszafogottabban megjelenni.

Nos, ami a mindennapos viseletemet illeti: sima felső (ált hosszú ujjú, viszont ujjatlant sosem hordok!), farmer, sportcipő. Kabátot csak ha nagyon rossz idő van, pulcsit szintén gyakran ignorálom. Sminkelni nem szoktam, mert azt sem tudom, hogy kell, és soha nem is éreztem rá késztetést. Ékszereket sem hordok, kivéve egy vékony aranyláncot egy apró medállal, melyet még a nagyszüleimtől kaptam. körmömet nem cicomázom, max reszelem. Szóval szerintem inkább sportosabban öltözöm, mint nőiesen :)

3. válaszoló: de, sajnos engem tényleg idegbeteggé tesz :S. iszonyatosan kényelmetlenül érzem tőle magam.

többiek: nem, ez nem népszerűség, hanem fogalmam sincs mi, de undorít :S

2013. jún. 29. 22:23
 12/27 anonim válasza:
húzz egy krumplis zsákot a fejedre
2013. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szerintem menjél pszichológushoz. "idegbeteggé tesz" és "undorít" ...ez rohadtul nem normális. Az még oké, ha cüccögsz azon, ha beszólogatnak a kis nyomik vagy a munkások, az engem is tud idegesíteni, de még az is imponál...De most az, hogy próbál veled szemezni a pasi a buszon, vagy végig mér most ebben mi az undorító...tényleg. Menjél szépen pszichiáterhez, mert ez NEM normális.

21L

2013. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Á igen most jön az a komment amiben kiderül hogy igaziból semmit nem teszel azért hogy mások megbámuljanak. Még csak csinosan sem öltözöl és semmi sminkkel is megfordulnak utánad, csakhogy az összes lány kommentelő irigykedhessen... Menten gondoltam :D ha tényleg ennyire idegesít menj pszichológushoz mert nem normális... Aztán tanuld meg kezelni az érzést
2013. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

egyet értek a pszichológus megkeresésével, valami baj van a fejedben...

de, hogy értelmes választ is kapj:

legyél igénytelen, mondjuk büdös

húzz a fejedre zacskót

legyél bunkó, paraszt, tuskó

ne mosolyogj

ne menj el otthonról

azért ironikus, hogy sok csúnya ember ölne azért, hogy szép legyen, neked meg az a bajod, hogy szép vagy...

2013. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Zsákos Frodóknak üzenem, hogy én egy ideig a mekis zacsin morfondíroztam, de talán az még nagyobb feltűnést keltene :))))

13. Már voltam, igaz, teljesen más miatt és csak egy szimpla alkalmassági vizsgálat miatt, de a lényegen nem változtat: elvileg normális vagyok :D Az általad említett beszólogatások... nos, én nem tudok különbséget tenni jó pasi/munkás/ "nyomik" között. Főleg, hogy szerintem nincsenek "nyomik", maximum barmok (bár tény, ebből akad bőven). A méregetés és szemezés pedig a halálom. Volt, hogy a metrón oda kellett mennem az illetőhöz, és diszkréten megkérnem, hogy fejezze be a stírölést. Szerencsére a következő megállónál leszállt :D

2013. jún. 29. 22:41
 17/27 anonim ***** válasza:
Te...ez komoly? Odamész valakihez a metrón és felszólítod,hogy ne nézzen? Na most már aztán biztos vagyok benne, hogy nem vagy normális. Tényleg menjél pszichológushoz, mert nem, nem vagy normális!
2013. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szerintem egy közel 50-es bácsihoz te is odamentél volna. Elég frusztráló volt :)

Amúgy nem, nem szeretnék senkivel sem bunkó lenni, és az alapvető higiéniai szükségleteimet sem elhanyagolni :D

Itthonról nem nagyon szoktam eljárni, max edzeni / könyvtárba/ esetleg néha a legjobb barátaimmal beülni valamit meginni.

Szép? Nem, az nem vagyok. Ezt egy szóval sem írtam. Kicsit olyan érzés - ha már a pszichológia szóba jött - mintha egy darab húsként néznének rám. Ijesztő.

2013. jún. 29. 22:46
 19/27 anonim ***** válasza:
Felső közép, alsó jó. De szép az nem vagy. El kéne döntened mit gondolsz magadról. Itt már önértékelési gondok is vannak. És dolgok beképzelése, és felesleges cselekedetek sorozata. Hozzám valaki odajönne hogy ne nézzek hát szemberöhögném. Jézusom...
2013. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nézd, elég relatív fogalmakkal dobálózunk.

Szerintem nem vagyok nagy extra, nem vagyok olyan szépség, mint akikre manapság divatos ezt mondani.

Teljesen átlagos vagyok, de nem a "babaarcú-cukikislány" értelemben :)


Amúgy én is, és ő is röhögött :D "Mentségemre" szóljon, hogy nyilván mindezt nem teljesen józanul cselekedtem meg, és ő is valami koncertféleségről tartott - gondolom - hazafele.

2013. jún. 29. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!