Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne nézzenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne nézzenek meg a fiúk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kimondottan jó nő, de nem is vagyok bányarémség. (173cm, kb 56kg, sportos, de nem robusztus alkat, hosszú haj, kék szem) Amolyan felső közép, alsó jó kategóriásként kategorizálnám be magam, ha nagyon kéne, ám ez momentán lényegtelen. A problémám viszont az lenne, hogy iszonyatosan irritál ha megnéznek/ bepróbálkoznak/ flörtölni próbálnak / ismerkedni akarnak velem a fiúk/ férfiak. Tudnátok valamilyen tanácsot adni, hogy mit tegyek ez ellen? Tényleg megőrülök :D

Van barátom, jól megvagyunk, más pedig nem nagyon érdekel. Az ismerkedés / flört rész kimondottan necces, mivel aránylag jó kedélyű vagyok, és mindenkivel szívesen beszélgetek. Nos, ezt sajnos az utóbbi időben egyre többen égi jelnek veszi, és gondolnak mögé dolgokat. Az Isten szerelmére, csak én hiszek a fiú-lány barátságban?! :S


23/l


2013. jún. 29. 22:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

háát... érdekes amit írsz és egyre inkább úgy gondolom, hogy nem vagy normális, a szó pejoratív értelmében. a baj ott kezdődik, hogy emiatt szimpatikusnak tűnsz :D

visszatérve az alap problémára! ha nem vagy szép akkor szerinted miért bámulnak meg? azért mert csúnya vagy? nem gondolom... az meg már milyen, hogy odamész valakihez, hogy ne nézzen? ez olyan mint amikor szembe jön velem egy cigánygyerek és beszól, hogy mit nézek amikor csak megyek az utcán. hozzám jönne oda egy csaj, hogy zavarja ha nézem, emberére akadna.

azt pláne nem értem, hogy miért érzed magadnak darab húsnak? szerintem ez azért van mert valami nem okés nálad, mert egy egészséges önbecsüléssel és magabiztossággal rendelkező nő meg tudja élni azt, hogy ő nő! csinosan öltözik, megbámulják és elkönyveli, hogy nő és nem érzi magát szarul, mert tudja, hogy a du*gáson kívül még csomó másra is jó. azt már meg se merem kérdezni, hogy akkor mi van a szexel ha az is frusztrál ha megnézenk az utcán.

a vén fa*szok pedig adóztak már eleget ebben az országban! az ő adójukból van a metró, szóval ha nem lettek volna akkor nem metróznál :D tehát annyi kijár nekik, hogy a fiatal pi*csákat nézegessék :D

2013. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mert egy darab hus is vagy, egészen addig amig a nézésböl ismerkedés is lessz és kiderül hhogy esetleg van agyad is... Fiu lány barátság nemtudom hogy van e de szerintem hagyd a pasikat ha nem akarsz tölük semmit.
2013. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
egyetértek, ne nagyon barátkozz fiúkkal abból csak a baj lesz!
2013. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
21-es. A viagrás vén faszoktol énis hányingert kapok, most meg mi azért adözunk hogy ők a nyugdijukat k*rvákra költhessék és ezért egyre több fiatal nő alljon el szajhának.
2013. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D


Lol. Persze. Adóztak, de ez engem nem vigasztal. Nézegessék a tükrös-iphonos macákat, ne engem :D A szexel semmi gondom nincs, szerintem elég klassz dolog, nemde? :D

Nyilván van némi komplexusom, - nem is állítottam, hogy nincs - de azért valljuk be, legalább 10/4 férfinek max csak a húsos képlet fordul meg a fejében. Valahogy úgy, mint a csirke a grillen :D

Cigánygyerekes példára reflektálás: én mindkettőt kiröhögném :D Sajnos nincs sok veszélyérzetem / életösztönöm :D


Fiúkkal való barátkozás: eddig úgy voltam vele, hogy miért ne? Azt hiszem, vannak is olyan srácok a környezetemben, akik tényleg csak haverként tekintenek rám. Valószínűleg soha az életben nem beszélnék egyikkel sem, ha kiderülne, hogy többet is akarnak.

Nem mellesleg, egy olyan szakra járok, ahol min, 70% fiú vesz körül, ill. eddig edzéseken is nem egyszer az ellenkező nemmel kellett együtt dolgoznom. A probléma azt hiszem, nem itt kezdődik :) Na meg ha jó emberről van szó, akkor mindegy, hogy fiú / lány, de egyik se akarjon tőlem semmit :D A lányok különösen ne, mert az végképp nem egészséges :D

2013. jún. 29. 23:06
 26/27 anonim ***** válasza:
hízz el szedjél fel +80 kg-ot, vágd le a hajad kopaszra és probléma megoldva
2013. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Biztos feszül a farmer meg a póló. :) Öltözz lazábban. Vagy húzz gumicsizmát :D
2013. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!