Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jussak túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jussak túl azon, hogy szinte prosti lettem 17 évesen?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el,mert nem a pénz miatt tettem.

2 hete lefeküdtem az apám főnökével és vele töltöttem pár napot.Nem tudtam,hogy pénzt kapok érte.Azért tettem,mert nagyon jól néz ki és csak jól akartam érezni magam valakivel,ráadásul ő volt az első nekem...

De aztán pénzt adott és mondta,hogy örülne,ha ez köztünk maradna,mert semmi kedve nincs egy botrányhoz.

Kiborultam és csak sírtam napokig.Nem gondoltam,hogy most akkor feleségül vesz és boldogan élünk életünk végéig.De nem adtam okot arra,hogy prostinak nézzen vagy valami.

Azóta hívogat és egyszer összefutottam vele és beszélni akart velem,de otthagytam.

Gyűlölöm,ráadásul irányítani akar.Múlt szombaton is elmentem a barátaimmal egy kicsit a belvárosba és találkoztunk.Elkezdte,hogy talán nem kéne annyit innom és hogy jobb lenne,ha hazamennék meg hogy ő hazavisz.Képes volt tönkretenni az estémet,csak azért,mert neki ehhez volt kedve.

De nem is ez zavar,mert nem szeretek annyira bulizni,inkább csak nem akartam egy egész estét végig zokogni egyedül.Hanem hogy ezt tette.

Úgy érzem,hogy megfulladok és egész nap sírnék.

Mikor leszek végre túl ezen?



2013. jún. 29. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért mégsem volt olyan rossz az a pénz végül is...
2013. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
így hogy elköltötted, tényleg prosti lettél. ha akarnád visszaadnád neki, de nem is akarod. akkor fogadd el a tényt...
2013. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
18%
Most komolyan elhiszi valaki ,hogy visszaakarja adni a pénzt?!Prosti lettél ,ez van!
2013. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%

Ja, hogy elköltötted! :D

Hát szivem akkor ez van. Vagy beletörődsz a dolgokba, vagy visszaadod a pénzt, amit tisztességes munkával megkeresel előtte, esetleg a zsebpénzedet erre áldozod ruhák, bulik, telefonok meg ilyesmi helyett. :) Kérd meg apukádat, hogy utalja ki soron kívül, mert szükséged van rá. :)


Egyébként meg lehet, hogy jó a megérzésed, és tényleg mindenki tudja. Simán megláthattak, meghallhattak valamit az emberek, vagy a képedre is lehet írva, ha ennyire odavagy. Csak szegény szüleidet sajnálom, mikor majd megtudják, mert hát nyilván megtudják előbb-utóbb.

2013. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 feri123 válasza:
0%

Én azt nem értem hogy miért nem egy fiatalabb fiúval mentél el mondjuk vagyünk pl egy korom beli fiút...én 21 vagyok most minek egy 30 páréves emberrel kell menni sexelni amúgy meg ha rám halgatsz keresel egy fiút és átbeszéled a dolgot vele,meg visszaadod a pénzt.Márha igaz ez mert nagyon sok ilyen történetet lehet hallani...

Egyébként meg a kiváncsiság sokat tesz de ez amit tudunk csak egy része a történetednek,akármi történhetett,persze most lehet mondani hogy nem lényeg az egész pedig igen is az!!!Sok olyan dolog van ami változtathat a tényen mert az hogy csak szenvtelenűl akarod az ku***ág,hameg már rég nemvoltál senkivel és felizgultál az csak a természet...

Bár ha tényleg igaz én félnék az apámtól meg az emberke helyében elbujdosnék...

Mindegy ha beszélni akarsz rámírsz privátban ennyi

2013. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy mi a fenéért keressen egy fiút, és beszélje át vele a dolgot? :D Ez a része nem jön le nekem.
2013. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 feri123 válasza:

Mert mondjuk máshogy látja a dolgot mint más és nem kell elmondania a szüleinek???

Nembeszélve arról hogy ki tudja adni magából azt ami benne van?

jóó most megértem hogy már mindegy de azért tud az elég sokat segíteni hogyha van akivel megbeszélje ;)

2013. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 feri123 válasza:
Bár szerintem már nem is nagyon izgatja a dolog,egyáltalán,mert ezideáig nem láttuk itt,azt sem tudjuk igaz volt-e vagy nem :/ ha ilyesmiről beszélgetnél valakivel(kel)nem lenne az a legfontosabb hogy megtudd hogy mit mondtak???
2013. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem mi ebben olyan nagy dolog és miért kell ezért napokig sírni. Ha meg tetszett a csávó akkor miért ne feküdtél volna le vele?! Akkor lennél prosti ha rendszeresen csinálnál ilyet PÉNZÉRT.
2013. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!