Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van így értelme élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme élni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok aki szerelmes barátjába egy 15 éves lányba.

Persze a lány nem szereti csak barátként... :(

A lány egy 25 éves fickóba szerelemes aki csak ki használja őt.. és én ezt nézni se tudom..

Többször meg ígérte h kidobja a csávót meg azt mondta ki is dobta.Volt már mikor át vert de most utoljára meg is ígérte h nem foglalkozik vele többet..

de tegnap este buliból menet el köszöntünk mondta megy haza ne menjek vele most le mert siet.. Mondom jó van..

Viszont nem hagyott nyugodni ezért követtem és lám hol kötött ki vissza a jött és szaladt be a 25 éves fickóhoz.. :(


Engem már a szomorúság meg öl meg az hogy egy ilyen alakkal van mint ez..

Hazudozik folyton .... de nem csak nekem hanem a legjobb barátnőjének is. Milyen barát az ilyen..

:(

Én nagyon szeretem és én tudom jól hogy én nem kellek neki

Ez is nagyon fáj.. nem tudom hogy heverhetném ki..

De az még jobban hogy folyton átver...

Ma elmegyek hozzá közlöm vele azt amit láttam nem tudom mit fog mondani biztos nagyon össze fogunk veszni... de engem már az se érdekel..

Szerethetem én bármennyire is úgy se lesz az enyém...

És hiába akarok én jót neki mindig én vagyok a rossz :/ én vagyok a hibás.. mindenért... jobb lenne nem is élni már.. a szomorúság bánat fájdalom meg öl amióta ismerem.



2013. jún. 30. 05:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
én a helyedben öngyilkos lennék...
2013. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem tudom meddig bírom még...már nem sokáig lelkileg egy roncs vagyok és ezt hatással van az életemre is ami egyre rosszabb irányba fordul..
2013. júl. 3. 04:39
 13/14 anonim válasza:
Öregem, tudom, hogy szar... volt már velem is hasonló. De hidd el, nem ér meg ennyit egy nő, főleg hogy ő még nem is nő. Lényeg, hogy nagyon sokan vannak mások is a világon, csak ismerkedni kell elkezdeni. Ő még gyerek, és majd egyszer felnő, aztán rájön, hogy mennyire hülye volt. SZóval, tovább kell lépni. Nehéz, de muszáj. Sosem tudhatod mikor talál meg az ideál!:) Saját bőrőmön tapasztaltam. És sose feledd, a fájdalmak után, jön a győzelem.:) Hajrá!
2013. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mostanra már elfelejtetted?
2015. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!