Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól cselekszem? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekszem? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy jó ideig viszonzottak voltak az érzelmek (mind2 oldalról), viszont részben saját hibámból, részben az ő hibájából, és a nők "tipikus" fegyveréből azaz a féltékenyítésből összejött egy idősebb pasival.


Mondhatni hogy én már nem akarok tőle semmit, viszont nehéz úgy lezárni a dolgot, ha ő időközben meggondolná magát.


A lényeg, hogy picit nagyon naiv csaj lett, vagy csak "felszínesen" boldog, azaz szarik az életére. Bár utóbbi esélyesebb.


Az emlegetett pasi többször is megcsalta/megcsalja. Hiába mondja bárki a lánynak "ő a pasijának hisz".


Amióta együtt vannak tulajdonképpen mi nem is beszéltünk, azonban én szereztem bizonyítékot, és tényleg megcsalta a pasija. Ugyanakkor mihelyst megkaptam a "bizonyítékot", megnyugodtam - mégpedig azért mert így nem veszítettem senkit.


Ugyanakkor bűntudatom is van, hogy nem adtam neki oda, de nem az én életem, nem nekem kell az ő életét rendezni, illetve semmi közünk egymáshoz, nekem nem kell hogy aztán hálálkodjon meg ilyenek. Eleget mondták már neki a barátai, és szart rájuk. Tipikusan "féltékenységnek" venné a dolgot.


ti mit tettetek volna a helyemben?



2013. jún. 30. 21:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Magyarországon születtem és 19 éves vagyok.


Most megyek fősulira Pestre, ezért is költözök el.


A válaszod több szempontból hibás, részben már sértő is:


1. Életem párja vagy sem, ez a kapcsolat közöttünk soha az életbe nem fog müködni, független attól, hogy ők szétmennek-e vagy sem, arészből jó ezt tudni, hogy nem vesztettem semmit, arészből pedig szar, hogy ezért mentünk "tönkre".


2. Első szabály csajozásnál: "Soha ne nyomulj foglalt csajra". Ezzel azt hiszem válaszoltam az egyik felvetésedre is. Ebben a pontban lényegtelen az, hogy mit érzel a másik felé.


Röviden a kérdés és a bizonytalanságom eredőjéből:


Amikor elakartam hívni randizni, azon a napon derült ki az is, hogy bekörnyékezte egy idősebb pasi. Ekkor én lestoppoltam és vártam, mit lép. Fenyegetőzni kezdett olyan utalásokkal hogy: "Tedd meg amit még megtehetsz, mert később lehet nem teheted meg." (bocsi de több év óta nem emlékszem milyen idézetekkel, utalásokkal meg egyéb reakciókkal környékezett meg.


Ezután volt az, hogy én egy agresszív vadállat lettem, amibe ő is csak belerúgott, mert azt hitte "magamtól mentem tönkre".


Mikor összejöttek, már tudtam mi lesz a vége. Mindig láttam előre mi fog történni, még ha hihetetlen is. Annyira ismertem a lányt.


Most, vagyis kb. jó pár hónapja darazsat ültettek a fülembe, amivel még jobban alátámasztották, hogy igaz a felvetésem, így akit lehetett megkérdeztem erről, mire találtam valamit.


DE még egyszer mondom, akármit is érzek, vagy ő érez lényegtelen, mert már eldöntöttem hogy elköltözöm! Amióta eszemet tudom, egész diákéletem róla szólt! Utóbbi életemben lassan már a családomat is elüldöztem miatta (kisebb magamba fordulásként).


Ennek az volt a lényege, az értelme, hogy nyugodt szívvel utazok el, költözök el, mert nem vesztettem semmit! Még ha most jelen pillanatban nem is így érezném!


Viszont rólad, 2 dolgot tudok elképzelni:


Vagy túl fiatal vagy, és azért vagy ilyen naív,


vagy pedig sose szeretett senki, ezért lehetetlen amit elhinni amit írok.


Mellesleg, én senkit nem akarok meggyőzni, nem érdekel, hogy mennyire hiszitek el, nekem csak egy válasz kell a kérdésemre, de szerencsére előtted alátámasztották az én felvetésem, és így még úgyis megnyugodtam!

2013. júl. 2. 19:02
 12/13 A kérdező kommentje:

"minden kapcsotot megszakítottál volna vele".


Hogyan, ha évfolyamtársam volt, de elég sokszor voltunk "összevonva"?


Ahhoz már át kellett volna iratkoznom máshova, amihez egyáltalán nem volt kedvem. Új beilleszkedés befordulva önmagadba, ez aztán tényleg a tuti!

2013. júl. 2. 19:04
 13/13 Stavros Blofeld válasza:
Nyah. Körvonalazódik a kép. Fiatal vagyok 27 éves férfi. Éltem már párkapcsolatban (egy lánnyal mert ma már ez se egyértelmű) és voltam már szeretve. Azt hogy miért beszélek múlt időben most hagyjuk. :D Szóval. Szerintem halálosan beleszerettél a rossz lányba és ez az idegeidre ment. De nagyon.
2013. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!