Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok velem miért csak...

A lányok velem miért csak haverkodni akarnak max, de azt is ilyen lazán? A külső lenne a lényeg ezek szerint?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy adonisz és nem is bírnám kigyúrni magam, pénzem sincs most, de a fejem is sz@r, mert hatalmas orrom van, ami elég fura fejet ad amúgy sem tökély testi adottságaimnak. Jó lenne már végre egy lányt találni, aki tud szeretni is, hát más csúnya srácoknak fura mód van párja, nem értem, akkor nekem miért ne lehetne, pedig kedves vagyok mindenkivel.
2013. máj. 20. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert azok a ''más csúnya srácok'' tesznek is érte nem csak nyavajognak és várják hogy arra keljenek fel hogy hé baz* van csajom.
2013. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a külső a lényeg. Valszeg a más "csúnya srácok" a lányok szerint jobban néznek ki nálad.
2013. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs sok pénzed, nincs túl jó tested és arcod, ha mellette kedves vagy akkor is az összkép szerint max. szimpatikus lehetsz a jobb csajoknak, de nem az a férfi akire vágynak. Vagy te teszed lejjebb a lécet, vagy próbálsz tenni azért hogy jobb csajoknak is bejöjjél. Akaraterővel, küzdelemmel lehetsz sikeres a nőkkel(iskolázottság, jó munkahely, ápolt test, tánctudás, viselkedés...)
2013. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!