Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból párkapcsolat? Lehetséges így?

Figyelt kérdés

Van egy szexpartnerem (én vagyok a lány). Januárban ismertem meg, akkor randiztunk rendesen, de azt mondta, nem tudja hogy alakulna, így legyünk együtt "lazán", aztán majd kialakul valami, vagy sem. Én teljesen oda voltam érte, úgyhogy belementem, mert azt gondoltam, több, mint a semmi, és ha kicsit jobban megismer, ő is kedvelni fog.

Ez nem tartott sokáig, mert összejött egy másik csajjal, akivel nem sokkal utána szakított is.

Egy darabig csak haverok voltunk, semleges témákról beszélgettünk, fb-on semmi célzás a múltra, semmi egyéb, de jól eldumálgattunk. Viszont később találkoztunk egy bulin, ahol közös ismerőseink voltak és mindkettőnket meghívtak és szinte csak velem volt egész este. Nem történt semmi, csak egyfolytában egymás mellett voltunk, beszélgettünk, állandóan összeért a lábunk, karunk, stb.

Később új helyre költözött, és áthívott, hogy menjek át megnézni a lakást, ekkor már gondoltam, hogy akar valamit, de akkor is csak beszélgettünk, tök jól eldumáltunk, főzött nekem vacsit, de nem volt semmi, hazakísért.


Aztán valahogy szóba jött, hogy mi lenne ha összejárogatnánk? Mármint ő vetette fel, én meg belementem. Aztán ezek elég rendszeressé váltak, bár szigorúan csak a négy fal között, mert azt mondta, hogy nem akarja nagy dobra verni. Én ezt is elfogadtam, nem is beszéltem róla senkinek, úgy gondoltam részéről akkor ennyi.


De nemrég megint voltunk együtt bulizni, ahol szintén sok időt töltöttünk együtt, pedig direkt félreálltam, hogy ne legyek az útjában. Ő meg az ölembe feküdt, masszírozott stb, úgy hogy sokan látták. Együtt is mentünk haza.


Nem igazán értem, de nem merek rákérdezni, mert félek, hogy csak reménykedek valamiben, ami nincs is. Én viszont félek, hogy beleszeretek így, és nem tudom, hogy lehet-e még esélyem ebben a helyzetben bárhogy, vagy ő nem lát bennem fantáziát? Úgy tudom randizott másokkal is korábban, csak nem lett belőle semmi.


Szóval az érdekelne, hogy mégis milyen esetben kezd el többet érezni egy férfi szexkapcsolatban?


2013. júl. 1. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Látjátok, a csajok képesek akár osztozni is egy pasin.
2013. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi van velem is, csak nekem célzást is adott rá, hogy lehetne több is, de én mindig elcseszem valamivel. Szerinte nincsenek érzései, neki nem való barátnő. Viszont a szexért majdnem, hogy könyörög, megmondtam neki, hogy nincs több "egyéjszaka" erre az volt a válasza, hogy találkozzunk minden nap, nem kell szexelni, elég ha sétálunk és beszélgetünk.

ÉS MÉG A NŐKET NEHÉZ MEGÉRTENI!!

2013. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ami szexkapcsolat volt az az is fog maradni, feleslegesen reménykedsz szerintem. hány évesek vagytok? F
2013. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
23 és 27
2013. júl. 1. 01:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami a kérdést illeti: lehet bizony párkapcsolat szexkapcsolatból.

Ahogy leírtad, ez valahogy nem az az eset.

2013. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!