Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs kellően szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs kellően szociális élete, hogyan szerezhet barátnőt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ebay
2013. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Szociálissá teszi. Nem a gép előtt kéne rohadni 0-24 be hanem dumálni csajokkal mondjuk. De nem a world of warcraft szerverein hanem a valóságban.
2013. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem csak a gép előtt rohadok 0-24 órában, viszont tényleg nagyon kevés lánnyal beszélgetek. Ráadásul 25 éves múltam már, és soha nem is voltam senkivel. Kifutottam az időből talán?
2013. júl. 1. 02:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Könnyen dumáltok a való életről, de az nem olyan egyszerű. Ez egy ördögi kör, amiből nehéz kikerülni, ha alapban nem eljárós az ember.
2013. júl. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
25 éves multal es meg szuz vagy????
2013. júl. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet, de járj el bulikba, rendezvényekre, ilyen beszélgetős helyekre és ne itt sajnáltasd magad, előbb-utóbb találsz valakit, csak keresni kell, itt a nyár pont most kell kiruccanni.
2013. júl. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, csak hozzátenném, hogy ha az a vélemény, hogy "egyedül milyen már?" akkor közlöm, hogy most jöttem haza egy egyhetes fesztiválról, ahová egyedül mentem és legalább 30 új embert ismertem meg ott, akik mind jó fejek és legalább 10 csaj.
2013. júl. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

,,25 éves multal es meg szuz vagy????"


Hát ez van, tudom. Elrontottam a fiatalságomat, és komolyan tartok attól, hogy már nem lesz soha senkim.

2013. júl. 1. 02:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad ember. Nem maradhatsz szűz örökre. Járj el bulizni!
2013. júl. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%-os te tuti valami sutyerák kistini lehetsz aki pont olyan problémával kűzd mint a kérdező, csak jobban érzed magad attól ha a kitalált "menő pasi" anonim netes állarca mögül osztod az észt, mintha te az élet császára lennél.. Nagyon átlátszó..
2013. júl. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!