Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet győzni lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet győzni lányokat csak úgy hogy feküdjenek le velem?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akiket ismerek. Ilyen haveri szinten vannak lány ismerőseim. Vannak kicsit ribisebbek. Valami barátság extrák állapotra gondoltam. Ne ítéljetek el rám jött a kangörcs. Valahogy úgy kéne, hogy ne kelljen annyit győzködni mint egy komoly kapcsolatnál. Mai lányok közt úgy is sok a fehérmájú, csak benne lennének valahogy nem?
2013. júl. 1. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8as ezt tőlem kérdezed? Ahogy nézem nekem van 73%os arányom itt egyedül #4es vagyok.

Nem nálunk nem szokott lenni semmi sértődés. Este bulizol a barátaiddal/haverjaiddal miért ne feküdhetnél le velük hajnalba/reggel ahelyett, hogy próbálkozol felszedni valami csajt akiről nem tudsz semmit. Esetleg annyi szokott lenni, hogy reggel össze veszünk mennyi pia maradt és hogy mennyire másnaposak és mennyire szarul vagyunk, de a szexről nem esik szó. Mind együtt bulizunk elég nagy baráti társaság vagyunk régen ilyen 25fős privát házibulikat tartottunk kb mindenki volt mindenkivel, páran jártak is, de aztán csak szex. Egyikünk se sértődik meg ha a másik megdugja az exét meg ilyen hasonló hülyeségek.

Barátság > Szex

2013. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Rendben, köszönöm!

Csak azért kérdeztem, mert a lányoknak csak érzelemmel megy a szex és érdekelt, hogy történhet ilyen rendellenesség! :)

2013. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kezdj el kettesben kicsit dumálgatni velük a kapcsolatokról.

azokkal könnyű akik szinglik, csalódottak, vagy ilyen se veled se nélküled -dologban vannak.

látni fogod majd, kicsit olyan komorabbak (mert szexhiányuk van).

meghallgatod őket, meg babusgatod a lelküket 1-2 órát, aztán feldobod óvatosan a szex témát, hogy hát csak hiányzik nekik, meg nincs-e kedvük veled, persze nem sértődsz meg ha nem, meg lesz barátság akkor is blabla... és te nem kapcsolatot akarsz, dehamár így alakult, hogy hát mindekettőtöknek üresjárat mértne

vezesd fel így, aztán egyik másik csak harap rá

2013. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te nem a földön jársz ember.
2013. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!