Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fontos, mert akárhogy akarok...

Fontos, mert akárhogy akarok nem tudok rajta túllépni! Mit tegyek hogyan fog kialakulni ebből párkapcsolat vagy hogyan tudok kialakítani benne olyan érzést hogy magamhoz kössem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel már hosszù évek òta ismerkedünk baràtkozunk.

Az elején még akart komoly kapcsolatot csak leplezte aztán akkor mondta el hogy akart volna velem komolyabbat amikor jòl összevesztünk és ez szarul esett. Akkor nem is akart tőlem semmit.

De én még mindig nem tudom kiverni a fejemből. Mostanra viszont azt mondta, hogy csak alkalmi kapcsolatot keres én még mindig komolyat akarok.

Azt mondja hogy a munkája miatt nem megy neki.

A fiù (23) én (20)



2013. jún. 18. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartsd fenn vele a kapcsolatot szerintem, d várd meg amyg benő a feje lágya! Ne mnej bele alkalmi kapcsolatba, felesleges. Azzal, ha csak a barátja vagy, hidd el, egy fiúnak többet ér egy barátság mint egy szerelem, főleg, ha nem is akar komolyat. Legyél türelmes. ;)
2013. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogok alkalmiba belemenni. :)
2013. jún. 27. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!