Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kövér vagyok? Szeretnék fogyni 3 kilót legalább. Kb.165 cm vagyok és 53 kg.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. júl. 2. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy kövér vagy?:D nem vagy egyáltalán :D
2013. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

nem vagy az...

mért lennél :O?

2013. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Nagyobb baj az aránytalanság. A súlyodhoz képest hol vannak a melleid? Vagy csak 16 körül-e vagy?
2013. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
A diétát folytasd mert vissza fogsz hízni. Az alakod egyébként már teljesen jó. Szerintem inkább sportolj mert az tónusosabbá teszi az izmaid és még szebb leszel tőle.
2013. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ez is csak egy kép... :(
2013. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 C. Obvious ***** válasza:
0%
van egy kis felesleg, meg egy kis izom is elférne (a formásabb alak érdekében)
2013. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

az agyadban tegyél rendet, de ha még nem mondták, a fogyás nem jó, ahogy Te gondolod, mert az arcodról és a melledről megy!! hát ez egy nőnél nem előnyös

max súlyzós edzés, de a kilóiddal nincs semmi baj, N

2013. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fogynod, inkább formálnod kéne az alakod egy kicsit (csak egy kicsit!). De ha szeretnél, akkor fogyhatsz is, ha magadat ettől szebbnek látod. Az a legfontosabb, mert attól nő az önbizalom és lesz pozitív a kisugárzásod. :)
2013. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

Abszolút nem vagy kövér. De szerintem 53 kg - nál több vagy...

Vagy nagyon kevés rajtad az izom, valószínű, hogy itt a hiba!

Én a 167 centimhez 64 kg.vagyok, de vékonyabb vagyok mit Te mert izmos vagyok.

Szerintem semennyit nem kellene fogynod, hanem venni kellene egy kondibérletet és elkezdeni edzeni 3 hónap múlva több lesz a súlyod, de vékonyabb

34/N

2013. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ên is ekkora vagyok, 53-55 kiló között szokott ingadozni a súlyom, de valahogy nem ilyen az alakom. Szerintem nem a súlyoddal van probléma, csak formálni kène az alakod, sportolj, èn pèldául lâbra sokat eddzek meg naponta vêgzek felülèseket, hogy a hasam is jól nézzen ki.
2013. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!