Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes bárki is a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes bárki is a nemi erőszakra?

Figyelt kérdés

[link]


Elolvastam ezt a sztorit és teljesen megdöbbentem. Elgondolkodtam és felmerült bennem a kérdés, hogy képes bárki is ezt csinálni egy embertársával? Számomra a nemi erőszak a legsúlyosabb bűn. A testünk fölötti rendelkezést is megsérti, elpusztítja a becsületét az áldozatnak és még bűnössé és mocskossá teszi saját maga számára.

Addig rendben van, hogy vannak beteg elmék, akiknek erre késztetésük van, de ahogy ebből a történetből is kiderül vannak, akik egyszerűen velejéig romlottak és tiszta tudattal követnek el ilyesmit. Még sem értem, hogy képes bárki is ilyesmire. Persze ezt ki lehetne terjeszteni más bűncselekményekre is, hogy miért képes ilyesmire, de azt hiszem ez más kategória. Mit gondoltok?



2013. júl. 3. 00:01
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hát csak gratulálni tudok. Ilyen értelmes dolgokat tudsz írni, gyakorlatilag kijelentetted, hogy mivel ronda vagyok és a nőknek nem tetszem végső elkeseredettségemben jogom van megerőszakolni valakit. Ez valóban igazi férfivá tesz. Hogy lehet mások bántalmazásakor kategóriákat emelni? Nincs kibúvó, mindegyik ugyan úgy rohadjon meg a börtönben, míg el nem kapják őt is a fiúk a cellában!
2013. júl. 3. 14:23
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Aha. Szóval aki rondának született az haljon meg szűzen vagy menjen valami ótvar gusztustalan qrvához? Csak mert ezt dobta a gép?
2013. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Remek indok, bocsáss meg, igazad van. Nem inkább önbizalmat kellene építeni, vagy talán egy teljes jellemfejlődést végre hajtani vagy csak elmenni sportolni, hogy a hiányosságokat más dolgokkal pótolni. Meg kell egy mocskos p*csát dugni a bokorban aztán elégedetten távozni, hogy végre igazi férfivá váltam. Nem számít, hogy feltehetőleg holnap felakasztja magát a hölgyemény. Remélem ezután elmész és megcsókolód anyádat vagy a nővéredet!
2013. júl. 3. 14:30
 14/33 anonim ***** válasza:
Figyelj egy ilyen után magamat akasztanám fel - pardon azt nem, mert az hosszadalmas és fájdalmas - hanem inkább lőném szitává az agyvelőm. Sem így, sem úgy nem kívánok 50 évnél tovább életben maradni (utána csa betegségek, gyász, gyoruló technika és ezzel saját lemaradásom vár) és vannak sokkal kifinomultabb módszerek is, mint a bokros példád. Azt csak a bunkó agyatlanok csinálják. Hosszas tervezéssel kivitelezhető úgy a dolog, hogy a csaj semmire nem fog emlékezni (ergo semmi baja nem lesz) én meg úgyis kinyiffanok utána szóval nekem is mindegy már.
2013. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"Nem inkább önbizalmat kellene építeni"


Ha eddig nem sikerült, most hirtelen menne...? Szerintem nem. Pláne, hogy mostmár a melóhelyen kell szívnom napi 8 órát + összesen 2 óra utazás, utána örülök ha hazaérek és leülhetek.


Elqrtam nem kicsit, nagyon.

2013. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

szerintem a nők abban nagyon is hibásak, hogy kezdenek sokat képzelni magukról. hány olyan kérdés volt már ahol a csajok leírták, hogy mivel ők nők, ők a szexel és a csinos megjelenésükkel manipulálnak férfiakat. rossz irányba haladunk ahol a nők elférfiasodnak jellemre, kezdik átvenni az irányító szerepet és ennek a folyamatnak a visszacsatolása, hogy egyre több a beteg ember aki a nyers fizikai erőszakkal billenti helyre az önbecsülését. persze akkor is elítélendő dolog az erőszak, de vannak kiváltó okok amiről mindenki elfeledkezik. a nők folyamatosan hangoztatják, hogy egyenlők akarnak lenni, ugyanakkor a nőiességükből fakadó előjogokat is megtartanák! tehát sírnak, hogy 10-15%-al kevesebbet keres egy női felsővezető és hogy ez milyen undorító, mert diszkrimináció, de amikor a csinos csaj ha szépen mosolyog akkor engedjék előre a sorba. és persze égető probléma, hogy a mozdonyvezetők között kevés a nő... abszolőt kettős mérce a női nem javára!

arról nem is beszélve, hogy a buta, de nagyon szép lányok gyakorlatilag úgy gondolják, hogy nekik mindent szabad az égvilágon, nekik minden jár alanyi jogon. alanyi jogon jó autó, nagy ház, szép ruhák nyaralások meg amit éppen akarnak, csak azért mert szépek. tele a média a buta semmihez sem értő fiatal lányokkal akik pusztán a kinézetük miatt tartanak ott ahol. a szexualitás folyik a csapból is, a férfiben pedig meg van az elemi ösztön az agresszióra. ezzel nem védeni akarok senkit pusztána arra szeretnék finoman rámutatni, hogy a férfi-női kapcsolatok és viszony terén is nagyon-nagyon rossz irányba haladunk. úgy gondolom, hogy ha a klasszikus női-férfi szerepkör megmaradna akkor nem lenne ennyi sza*r a világban és talán kevesebb lenne az erőszak is.

csak zárszóként megemlítem, hogy hányszor volt tele a média a nemierőszakkal, de amikor pusztán bosszúból gyanúsítottak meg férfiakat akik nem követtek el semmit, de az életük tönkrement a gyanusítás miatt azzal nem foglakoztak... mert ha egy nő már azt mondja, hogy ez meg az történt akkor az úgy is van!

de leszögezem, hogy ocsmány dolognak tartom a nemierőszakot, de ha csak a tényt nézzük és nem a kiváltó okokat az nagy hülyeség!

2013. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Először is azt hiszem nincs jogod, ahhoz hogy általánosíts, hogy minden nő ilyen. Arról pedig ne beszéljünk, hogy a nemi erőszakok 10% férfiak ellen követik el és tuti, hogy nagyobb ez a szám, mert egy férfinak többsége megalázónak érzi bevallani. Szerintem ők nem vétettek sokat a hagyományos család modell ellen, ahogy a gyerekek sem, akiket elrabolnak az utcáról. És ez a kijelentés azért se helyt álló, mert a nemi erőszak nem épp egy új keletű dolog sajnos. Pedig a régi szép időkben még nem voltak ott a náci feminista terroristák, akik veszélyeztették a boldog paradicsomi állapotokat, ahol véletlenül még is megerőszakoltak embereket. Ha pedig körbe nézel a fejlődő országokban pofán fog csapni, hogy hiába az az elfogadott, hogy anyu otthon ül és meleg vacsival várja haza keményen dolgozó urát, még is vannak nők, akiket többször is megerőszakolnak életében és ott még a média sem rombolja az értékeket. Szerintem nem a TV-ből szedik az a babonát, hogy szüzek megerőszakolásával gyógyíthatóak a nemi betegségek.
2013. júl. 3. 15:03
 18/33 A kérdező kommentje:
Ó jaj, most ju eszembe, hogy a kedves nem erőszakoló fiatalembernek még nem is válaszoltam. Ha egy olyan kérdésben írtál volna, hogy jajj mert ronda vagyok és szűz vagyok, akkor még talán vigasztaltalak is volna. Elmondtam volna, hogy a nők összetettek és mindegyik mást talál vonzónak. Az igaz, hogy nyilván a vizuális inger az első, de ezt egyéb dolgokkal lehet kompenzálni. Elmondtam volna, hogy azért nincs önbizalmad, mert magadnak pusztítod a panaszkodással és csak elhatározás kérdése. Sokáig csavarhattam volna a szavakat, de úgy is ellentmondtál volna, mert ahogy látom egy vérbeli panaszgép vagy. De mivel megismertem ezt a velejéig romlott világ szemléletet, azt mondom, hogy most rögtön vonulj be valami orvosi kezelésre, vagy csak néz rá édesanyádra vagy bármelyik női szerettedre és képzeld el, ahogy egy hozzád hasonló kétségbeesett rajta éli ki magát, de persze tök mindegy, mert nem érzi, hiszen egy agytröszt nem csak egy bokorban bántalmazza, hanem számítóan kiterveli a bűncselekményt, akkor meg tök mindegy, hogy megkárosítod egy alapvető emberi jogát, hogy egy nő becsületét ezzel elpusztítod.
2013. júl. 3. 15:14
 19/33 anonim ***** válasza:

az ilyen elmaradott területeken mint például Afrika, bevett szokás, hozzátartozik a történetükhöz, hogy erőszakolják a nőket. feltehetően ez régen, mondjuk az őskorban is így volt, csak akkor még nem voltak feministák és nem volt híradó ahol nagydobra verték volna... én amondó vagyok, hogy az ember is csak egy állat! sőt, az ember sokkal rosszabb mint egy állat, mert számos olyan dolgot is képes elkövetni amit egy állat soha nem tenne meg. bennünk van az erőszakra való hajlam, a kultúránk része. van ahol történelmi hagyományai vannak, van ahol csak a génjeinkben, de bennünk van.

ennyi erővel el lehetne filozofálgatni azon is, hogy milyen aljas dolog, hogy az ember leöl egy állatot és megeszi, amikor lehetne élni magokon és növényeken is. elvégre az állat is egy érző lény.

2013. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
amúgy az erőszakot részben azért alkalmazza sok afrikai forradalmár-milícia, mert a lelkiterror egyik eszköze. így tudják a lehető legmélyebben megalázni és megbecsteleníteni az ellenséget. ha úgy vesszük a nemi erőszak a fizikailag erősebbik fél hatalmi pozíciójának reprezentálására szolgál. szokták mondani, hogy az erősebb kutya ba*szik!
2013. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!