Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes bárki is a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes bárki is a nemi erőszakra?

Figyelt kérdés

[link]


Elolvastam ezt a sztorit és teljesen megdöbbentem. Elgondolkodtam és felmerült bennem a kérdés, hogy képes bárki is ezt csinálni egy embertársával? Számomra a nemi erőszak a legsúlyosabb bűn. A testünk fölötti rendelkezést is megsérti, elpusztítja a becsületét az áldozatnak és még bűnössé és mocskossá teszi saját maga számára.

Addig rendben van, hogy vannak beteg elmék, akiknek erre késztetésük van, de ahogy ebből a történetből is kiderül vannak, akik egyszerűen velejéig romlottak és tiszta tudattal követnek el ilyesmit. Még sem értem, hogy képes bárki is ilyesmire. Persze ezt ki lehetne terjeszteni más bűncselekményekre is, hogy miért képes ilyesmire, de azt hiszem ez más kategória. Mit gondoltok?



2013. júl. 3. 00:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"az igazi élvezet az, ha a másik élvezi amit csinálsz."


Ebből jön le, hogy a saját élvezeted nem fontos hanem csak teljesítménykényszer van ami majdnem olyan mint a munka. De akkor meg hogy lehet ezt élvezni? Mármint persze jó az, ha élvezi, sőt kell is, de ha olyat akar amit én nem akkor nem is lesz úgy nem fogom a saját élvezetem megtagadni pár hepciája miatt.



"Neked tényleg a kecske való!" Vagy sem. A kecskék undorítóak és rondák is. Hát nem. Bár nemrég láttam egy olyan oldalt ahol tiszta élethű guminők voltak amiknél még ahőmérsékletüket is be lehet állítani az emberi hőfokra és a tetejébe még olyan anyaggal is vannak bevonva mint az emberi bőr. Csak sajnos 900 ezer forint vagy még több az áruk úgyhogy ez veszett fejsze nyele, bár ott tényleg azt tehetnék amit csak akarok anélkül hogy belepofázna percenként, hogy "EZÍGYNEMJÓ" "ESSEM" "LASSÚVAGY" "BENTVANMÁ'" meg egyéb igényes beugatások. Nekem nem hiányzik hogy még szex közben is ugráltassanak meg parancsolgassanak nekem. Eleget ugrálok a főnökeimnek.



"Kb. két perc alatt össze lehet rakni a sztorit, konkrét emlékképek nélkül is."


Szemétség. Így mégis hogyan feküdjek le valakivel anékül hogy végig parancsolgatna meg hogy ne érezzem magam végig kényelmetlenül, mert 1.nem tudom elhinni hogy tényleg bejövök az illetőnek 2.sosem tudom hogy lesz a jó 3.beugat és kigúnyol "mert megteheti". Szerelem meg nem nagyon hiszem, hogy létezne, vagy ha van is arra éveket kell várni és közben játszani azt a szerepet ami a csajnak kell. Egy-két rossz húzás és máris lapáton vagy. Nektek csajoknak egyszerű, mert bárkihez odamentek instant lesz qrás, de fordítva eszméletlen sokat kell teperni + anyagi befektetések. És mindezt a parancsolgatásért meg a beugatásokért.



"A szer amit megetetnél vele, akár veszélyes is lehet, hiszen könnyen elronthatod az adagolást, és ugye arról se lehet fogalmad, hogy milyen gyógyszert szed, milyen betegségei vannak."


Eh ennyire csak nem lennék szerencsétlen, hogy pont belenyúljak. Ha mégis akkor eladom mindenem és a teljes összeget odaadom nekik. Utána meg irány aludni a sínekre. Ha esetleg.



"Kívánom, hogy fuss össze két nagy szerszámú illetővel, akik a te italodba teszik azt az altatót!"


NICE TRY, de szerencsére jól felkészült vagyok csakis a saját üvegemből iszom ahhoz meg rajtam kívül senki nem nyúl, vagy ha mégis akkor máris nyúlok a tartalék üvegért. Mindenre felkészült vagyok pontosan azért mert tudom mennyi őrült van. Bár a többségünket pont a csajok teszik gallyra az állandó parancsolgatásukkal meg azzal hogy csak a pénzünkre hajtanak aztán nem lesz semmi mert "nem vót kémijja" vagy egyéb nevetséges ifogás. Nem könnyű az élet ha csávó vagy és ronda. (+ csóró)

2013. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Bocs a kecskéért… Hirtelen felindulásból volt, és kicsit fáradt is voltam már.

Azt hiszem nem egészen egyről beszélünk. Te egy szexkapcsolatról én pedig egy párkapcsolatról.

A párkapcsolatban fel sem merül a parancsolgatás, ott max. kérni szokott az ember. És ha a másik kér valamit, azt nem sértésnek fogom fel! A saját élvezetem is éppúgy fontos, nem arról van itt szó, hogy teljesen feladom magam és valami tárgykánt funkcionálok tovább… Egyszerűen csak meg kell találni azokat a dolgokat amik mindkét félnek örömet okoznak. Igen, ez lemondással is jár, azt jelenti, hogy nem kaphatsz meg mindent amit akarsz. Rengeteg mindent kaphatsz, de nem mindent. Ez az élet többi területén is így működik szerintem, nem csak a szexben.

Egy teljesen érzelemmentes szexkapcsolatban lehet csak arról szó, hogy mindkét fél kizárólag a saját élvezetét keresi és magasról tesz a másikra.

A szerelemre várni kell? Nos igen, ez nem jön szembe minden sarkon… de addig sem kell szerepet játszani. Persze mindenki próbálja magát a legjobb színben feltüntetni, de az alaptermészetedet nem kell véka alá rejteni. Ez van, akinek így is kellesz, annak kellesz, akinek meg nem, annak nem. Bármit is teszel, bárhogy is játszol, nem fog mindenki szeretni! Az önbecsüléseden kellene kicsit dolgozni. Amíg ronda és csóró, esélytelen pasinak látod saját magad, addig a környezeted is tutira annak fog látni. Ha magabiztosságot sugárzol, egészen más szemmel néznek rád.


Nem minden nő szép, és nem minden nő gazdag. Vannak ronda és csóró nők is.

Senkinek sem könnyű az élet, mindenkinek megvan a maga baja, nemtől és életkortól – anyagi helyzettől – függetlenül. Általánosítani hiba. Hogy a férfiak ilyenek, a nők meg olyanok, ez marhaság. Van ilyen férfi, meg olyan nő. Nem húzhatod mindenkire ugyanazt a skatulyát.


„Eh ennyire csak nem lennék szerencsétlen, hogy pont belenyúljak.” Szerintem egészen nagy rá az esély, hogy belenyúlj. Gondolj csak bele, hányan vannak a környezetedben, akik szednek valamit. Allergia, magas vérnyomás, cukorbetegség, epilepszia, vagy épp csak egy torokgyulladás… És ők csak azok, akikről tudsz.

2013. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én is elolvastam a cikket.

Észrevételem,a baj hamar megvan ,a buli mindig ártalmatlanul indul,nem erőszakosan.

Egy viszont biztos,a nők is tehetnek erről. Itt is mi volt?

Ivás eszméletvesztésig,fiúk akik sorra hozzák a piákat, de az gondolom még jó buli volt,ingyen pia?

Tovább megyek az esetek többségében a nő is akarja,csak amikor oda érnek,meg gondolja magát,nem minden bedrogozott és agyon ivott férfi agy képes ezt már abban a szituációban tolerálni,pláne egy egész estés "kelletés" után. Szóval el kellene gondolkodni mielőtt magának az ördögnek nevezzük azt aki ilyet tesz,hogy mi vezeti el odáig,hogy megtegye. Nem védeni akarom az erőszakolót,csak minden ilyen esetnél a szegény ,ártatlan nő,mint áldozat van feltüntetve. Áldozat,igen, de hogy mennyiben járult hozzá a megtörténteknek az azért fontos tényező. Egy nő,lány aki rib..c-nak öltözik, mindenkivel iszik egyet és répa hegyek közt illegeti magát egész este az ne csodálkozzon ha esetleg valakinél kiborul a bili.

Persze vannak egyéb esetek amikor abszolút nem tehet róla,utcán kinézi magának egy pszichopata,ott nem érvényes ez. Az esetek többsége viszont nem "véletlenül " történik.

Arról már nem is beszélek,hogy egy kapcsolatban esik meg ez,ott mennyire nehéz eldönteni,hogy ki a hibás.

Most jöhet a kövezés...

2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!