Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes bárki is a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes bárki is a nemi erőszakra?

Figyelt kérdés

[link]


Elolvastam ezt a sztorit és teljesen megdöbbentem. Elgondolkodtam és felmerült bennem a kérdés, hogy képes bárki is ezt csinálni egy embertársával? Számomra a nemi erőszak a legsúlyosabb bűn. A testünk fölötti rendelkezést is megsérti, elpusztítja a becsületét az áldozatnak és még bűnössé és mocskossá teszi saját maga számára.

Addig rendben van, hogy vannak beteg elmék, akiknek erre késztetésük van, de ahogy ebből a történetből is kiderül vannak, akik egyszerűen velejéig romlottak és tiszta tudattal követnek el ilyesmit. Még sem értem, hogy képes bárki is ilyesmire. Persze ezt ki lehetne terjeszteni más bűncselekményekre is, hogy miért képes ilyesmire, de azt hiszem ez más kategória. Mit gondoltok?



2013. júl. 3. 00:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
és akkor a jó öreg Mashlow piramist még számításba se vettük! A szexuális aktus az emberek többségének létszükséglete, és bár nem vagyok hozzáértő szexulpszichológus, de nyilván vannak olyanok akik normális úton nem érik el a megfelelő kielégülést, míg az erőszak során intenzívebben élik meg. Gyakorlatilag ami az emberek 99%-ának undor az nekik a menyország.
2013. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Sajnos azt el kell ismernem, hogy a nemi erőszak az a háború velejárója, a győztes fél megbecsteleníti az ellenség asszonyait így jelezve, hogy felette áll. De akkor is, hogy ez olyan helyzetbe történik meg, amit úgy mond lehet megmagyarázni, nem fogadhatjuk el, és kőkeményen harcolni kell ellene. Ugyan ez igaz arra nézve, hogy az a picinyke 1% csak így tudja élvezni a nemi életet. Kérdem én, hogy ha én ezt elnézem neki, ne nézzem el a nekrofílnak is, hogy kiása a nagymamámat és fajtalankodik vele vagy a pedifilnak, azt amit tesz, hiszen számukra is csak ez nyújt örömet. Ez inkább már klinikai esett, akinek orvosra van szüksége.
2013. júl. 3. 16:03
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Élvezi a franc, de ha nincs más... Kényszer nagy úr, nincs pénzem ribikre.
2013. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Ha nem élvezed, akkor meg főleg mi értelme van? Mi lenne, ha inkább magaddal kapcsolatban kerülnél megállapodásra, egy kis önismeret valamiféle önbecsület felépítése és ehhez elég egy jó barát is, nem kell egyből pszichológushoz szaladni. És talán még arra is rájönnél, hogy nem kell ahhoz másokat bántani, hogy elégedettséget érez.
2013. júl. 3. 16:18
 25/33 anonim ***** válasza:

Félreérthetted az első íráaim, én ugyanis nem szeretnék bántani senkit sem. Elhiszem, hogy sokaknak ez élvezet - nekem nem lenne az. Én csupán életemben egyszer szeretném megtudni, milyen érzés egy olyan csajjal lefeküdni aki ténylegesen be is jön nekem, (ezalatt nem a táradalom által agyondícsőített modellalkatú csajokra kell gondolni, hanem a szubjektív mércém szerinti szép lányokra) nem csak "jobb híján" lesz valami egy ritka igénytelen-gusztustalan csajjal az is csak azért lezs velem, mert nincs más lehetősége, csak mert én rondának születtem.


3 lehetőségem lenne.

1.Ez amit az előbb mondtam

2.Qrvázás (nincs rá keretem, az ötezresesekkel meg inkább nem kezdek ki)

3.A kérdésben szerplő dolog.


Az a baj, hogy én nem az igénytelen-ronda emberek közé tartozom, hanem azok közé aki mindegy mit csinál, mert van pár dolog amin nem lehet változtatni. Aránytalan koponya, bazi nagy orr, sárga fogak. Alapból akkora hátrány ez, hogy a elegtöbb csajnál szóba sem jöhetek. Akiknél igen ott is vannak még problémák: pl méretbeli gondok az ágyban, más világnézet, politikai ellentétek, családbeli viszályok. Így nagyon leszűkült a kör, ezzel nincs mit tenni.


Meg ha el is jutok odáig egyszer szeretnék úgy élvezkedni egy csajon, hogy 1.az nem pofázik bele 2.nem kell teljesítményt felmutatni 3.Csak a saját élvezetemmel foglalkozhatok nem kell folymaatosan aggódni 4.Nem sérteget meg gúnyolódik rajtam a csaj. Erre rálehet mondani, hogy "ígyjártá" meg hogy "kúrjá kecskét" - hát azt nem. Ennyire nem csúszok le soha. Egy élő csaj kell aki befogja a száját, nem sérteget, nem piszkál, nem röhög ki. És én tehessem azt amihez kedvem van.


És ha eljutnék arra szinte amiről dumáltunk akkor sem úgy csinálnám, hogy abból a csajnak bármilyen hátrányos kára legyen a közeljövőben. Mivel végigalussza az egészet (altatóval kiütöm) nem is fog rá emlékezni, óvszert használnék, nem bántanám egy kicsit sem. Épp ellenkezőleg. És nem egy koszos bokorban hanem itt fent a lakásomon. Aztán mire felébred ugyanott lesz ahol kiütöttem. Sosem jön rá, semmi baja nem lesz sose. Vagy ha mégis akkor eladom mindenem, a pénzből veszek egy pisztolyt amivl kilőhetem magam, a maradék pénzt meg egyösszegben neki adom kárpótlásul. Amúgy sem szándékozom ötven éves koromnál sokkal tovább élni - meséltem miért. Betegségek, gyász, barátok és rokonok hiánya, és még akkor is gürcölhetek agyatlanul valami rossz munkahelyen.

2013. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"kis önismeret"


Ezzel az a baj, hogy nagyon is megvan. Tudok az összes elmebajomról - rengeteg van. Szociális fóbia, elkerülő személyiségzavar, kisebbségi érzés, péniszkomplexus, némi megalomán hajlam és még rengeteg egyéb.


"magaddal kapcsolatban kerülnél megállapodásra"


Ez az ami nem ment és nem is megy. Még ha sikerülne is a valóságban semmi nem változna a többi ember ugyanolyan rondának/lúzernek tartana mint eddig. Ezt nem az ember dönti el, hanem a környezete.



"elég egy jó barát is"


Nincsenek. Vagyis vannak, csak távol. Nagyon távol. Közeli "napi szintű" barátaim nincsenek. Csak régiek vannak (még auliból) vagy távoliak (innen kb minimum 50-100 kilométerre)


Elégedettség... Hát igen életemben egyszer sikerült érezni. AZ érettségi után. Na akkor tényleg az voltam. De hát az ugybár kötelező volt így muszáj volt letenni, de jól is ment. De azóta semmi sikerélményem nem volt. Azóta csúszok lefelé, habár előtte sem voltam teljesen százas.

2013. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Először is nincs több panaszkodás! Lehet, hogy tudnál változtatni, de mivel meg se próbálsz együtt működni mutatja, hogy rohadtul nem akarsz változtatni. Csak egy kicsit kéne belegondolnod abba, amit mondasz. Először is nem tudom ki mondta neked a hibáidat, amiről nem állítom, hogy nem léteznek, de talán a felsorolt lelki problémák miatt is, de amíg szerintem ezeket nem más adta a szádba csak is te magad. Ilyen esetben talán még is érdemesebb lenne szakemberhez menni, mert ezek olyan mélységűek, hogy szükség van egy kis tapasztalatra. Ha pedig az lenne a kifogás, hogy nincs rá pénzed, akkor azt kell mondanom, hogy az undorító (akár milyen kifogásod van, akkor is az) terved is elég sok pénzbe kerülne. Nekem aztán ne mond azt, hogy micsoda jótét lélek vagy, hogy gondolsz arra, akit megerőszakolsz. Papíron sok minden jól hangzik, bár számomra nem! Az akármilyen körülmények között is történik, az szörnyű. Ráadásul nem hinném, hogy egynél megállnál (ha a terved már elsőre ilyen jól elsülne számodra), egy idő után többet akarnál, amíg végül tényleg saját magad ellen fordítanád a fegyvert. Mögötted pedig olyan EMBEREKET hagynál, akik szenvednek és a testük nem több, mint börtön. Legalább abba gondolj bele, hogy te hogy éreznéd, magad ha bárki ezt tenné veled. Ne légy gyerekes, ne gondold azt, hogy ilyesmi a valóságban kivitelezhető.

Kérlek, sőt könyörgök, hogy kérj segítséget, mert ezzel egy csomó életet meg lehet védeni a tiéddel együtt.(Egyébként már tb-re is lehet pszichiáterhez menni)

2013. júl. 3. 22:50
 28/33 anonim ***** válasza:

"akik szenvednek és a testük nem több, mint börtön"


Én is így érzek, pedig nem erőszakoltak meg sosem, legfeljebb lelkileg. De úgy nagyon keményen, máig nem sikerült feljutni a normális szintre. Amikor a saját apád rúgdos mikor a földön fekszel azt nem felejted el egykönnyen. Vagy mikor a suliban megvertek - hazamegyek rákérdez - elmondom neki - kiröhög és kapok egy jó nagy sallert, hogy "hülyegyerek haha én is ezt tettem volna a mi időnben jól megvertük az ilyeneket" - de ha meg kitértem ebből a szerepből akkor meg azért vert meg. Mindegy volt. Alkesz baromállat.


Az lesz elmegyek elmeorvoshoz, többen is mondták már, hogy mennem kellene, de eddig nem nagyon hittem benne. Hát most tényleg bemegyek. Jó esetben sikerül elérni valamit. Rosszabb esetben nem. Legrosszabb esetben beküld egy gumiszobába, ahonnan úgyis megszököm.


De félreértettél én nem jótét léleknek mondtam magam, csak arra próbálok rávetíteni, hogy engem nem a rosszindulat vezérelne, hanem a "nekem már úgyis mindegy" elv. Amit már most is érzek. a jövőm egy sz*r (48 év meló éhbérért, épphogy nem halok éhen) utána meg már egy vén betegeskedő trotty leszek. Nem boldogít. szenvedélybeteg még nem vagyok de van egy érzésem, hogy még lehetek. Hacsa nem állítja meg ezt egy elmeorvos. TB-re is van? Na ennek örülök, az egyetlen orvosom anno 8 ropit elkért egy alkalomért, aztán nem is tudtam emiatt sokáig járni. Pedig kellett volna. Nagyon el van borulva nálam valami.

2013. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Figyu, elv ha bemész a házi orvoshoz és mondod, hogy problémád van, akkor ír egy beutalót és akkor az majd segít, amennyire tud. Persze ebből is jobb a magán, de a szükség nagy úr!
2013. júl. 4. 09:21
 30/33 anonim ***** válasza:

Tudom, nem a válaszra kell válaszolni… de ez igencsak bicskanyitogató „beszélgetésre” sikeredett. (Legalábbis számomra.) "Csak a saját élvezetemmel foglalkozhatok" ??? Neked tényleg a kecske való! Ha nem így lenne, akkor tudnád, hogy az igazi élvezet az, ha a másik élvezi amit csinálsz.

Észre sem veszi ha bealtatózod? És szerinted miért nem? Ha valakit kiütnek – akár droggal, akár gyógyszerrel – az nem egészen olyan, mint amikor elszunnyadsz egy fárasztó munkanap után… Biztosan rá fog jönni, hogy pár óra nem ok nélkül tűnt el az életéből, hogy más árulkodó jelekről már ne is beszéljek. Kb. két perc alatt össze lehet rakni a sztorit, konkrét emlékképek nélkül is.

A szer amit megetetnél vele, akár veszélyes is lehet, hiszen könnyen elronthatod az adagolást, és ugye arról se lehet fogalmad, hogy milyen gyógyszert szed, milyen betegségei vannak. Így a te „nem lesz semmi baja, sőt jó neki” játékodba akár bele is halhat, vagy valamilyen maradandó károsodása lehet. És még hosszasan lehetne sorolni dolgokat…

Kívánom, hogy fuss össze két nagy szerszámú illetővel, akik a te italodba teszik azt az altatót!

2013. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!