Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú és lány közti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú és lány közti barátság extrák nélkül?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekelne,mert van egy haverom,aki naponta chatel velem,és nagyon tetszik nekem.Én többet szeretnék tőle,de próbálom egyenlőre titkolni,mert várom,hogy ő lépjen. Létezhet az,hogy csupán barátságból írogat,vagy emögött lehet-e valami más is? Gondolom,hogy azért kell,hogy legyen valami vonzódás,ha minden nap kíváncsi rám....vagy tévedek?

Hasonló tapasztalat valakinél?


2013. júl. 6. 08:40
1 2
 11/13 xKakashix ***** válasza:
Egy ideig mindenképpen :D
2013. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem bánnám,ha a barátságunk kicsit "elfajulna",bár néha egy kis ellenállást tapasztalok részéről,nem tudom mire véljem.Lehet,hogy az a baja,hogy nekem van valakim,ő pedig független,és nem akar belebonyolódni ilyen kapcsolatba? De a jelenlegi kapcsolatom eléggé a végét járja,úgyhogy nincs mitől tartania. Vagy lehet,hogy nem tetszem neki,csak jó fejnek tart...fene tudja,de már jó lenne tisztán látni a dolgokat...Nem merem őt kész tények elé állítani,félek,hogy nemet mond,és az elég sz.rul esne... Elvileg hamarosan találkozunk,remélem ott fog történni valami érdemleges ...
2013. júl. 7. 06:53
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális e még de leírom a saját tapasztalatom . Én több mint 2 évig reménytelenül szerelmes voltam az egyik fiú barátomba , most megint összehozott minket a sors nekem van barátom neki akkor még nem volt senkije. Szóval én most már úgy is m1 alapon bevalottam neki mindent hogy ő nekem bejött és stb stb és akkor mondta h ő semmit nem vett észre ebből és miért nem álltam elé és mondtam el neki ezeket a dolgokat mert bármi lehetett volna belőle, ezzel annyit akarok mondani hogy szerintem mond meg neki mit érzel sokat nem veszíthetsz max maradtok továbbá is barátok ..

Sok sikert , bár lehet kicsit elkéstem

16l

2013. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!