Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki úgy érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy érzi, hogy sose nem fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.

2013. júl. 7. 12:05
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
7%
Talán nem egésznap a gép előtt kéme ülni, hanem bulizni,ismerkedni... TISZTELET A KIVÉTELNEK!
2013. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Örülök ha vasárnap gépezhetek kicsit.En hétköznap dolgozom...Es mar nem akarok sehova menni.Csak az érdekelne szűnni fog e ez az üresség amit érzek?:(
2013. júl. 7. 12:42
 13/45 anonim ***** válasza:

Én is így érzek. Félek kezdeményezni.


19/F

2013. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Van! :(
2013. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 Thom12 ***** válasza:
100%
Én már beletörödtem, hogy egy lánynak se kellek! Külsöre itélnek, pénze hajtanak... Nekem csak jó belsöm van, de nem adnak lehetöséget a bemutatkozásra! 35/F
2013. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem, hanem tudom, hasonló okokból, mint az előttem szóló. 27/F
2013. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

srácok, lányok. amint mondta párral előttem egy illető ne szomorkodjatok, sajnálkozzatok stb, kicsit meg kell változtatni a gondolkodásmódot mert senki se szereti ha depis ember van mellette mert akkor az az ő kedvét is elrontja. kicsit erőltessetek mosolyt magatokra és idővel már nem kell erőltetni :) nem 1-2 hét, hanem hosszabb idő de nálam működött :))


és minden lehetőséget ragadjatok meg mert ha nem akkor már csak azton gondolkozhattok hogy "mi lett volna ha"...ami sokkal rosszabb mint bebukni egy próbálkozást. mind a 2-ben volt részem.

2013. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 John321 válasza:
Igen tudom biztos nehéz lehet neked, de ahelyett hogy megpróbáljalak meggyőzni bármivel is. Íme egy dokumentum videó remélem segít. Van egy fejezet benne ami a párkapcsolatokról szól, érdemes végignézni. http://www.youtube.com/watch?v=kkxnvbacYQA
2013. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

hmm még lányok is? :SS

Én sokáig úgy éreztem aztán fejlesztettem magam, elkezdtem tanulni a pszichológiát. Edzek is, egyre jobban érzem magam :)

van kiút. Brian Tracy-vel kezdjétek

2013. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Én is így érzek :( 18/L
2013. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!