Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom elvárja hogy mindent én fizessek ha megyünk valahova?

Figyelt kérdés

mindig azt mondja hogy én többet keresek mint ő, én jobban megengedhetem, és hogy amúgyis sokat költök magamra.

mit gondoltok erről?


2013. júl. 7. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy se pénze se becsülete nincs...
2013. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha tényleg fizeted, jól teszi:D
2013. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
hát nem normális szerintem. Ha én randizni megyek max 1-szer engedem meg a srácnak h teljes árat fizessen ..akkor is nehezen. AMúgy mindent felesben szeretek fizetni így tisztességes... nme izgat hogy ő hívott el azért "nem ehetem ki a vagyonából"
2013. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális. Még ha kevesebbet is keres nálad, lehetne benne annyi, hogy lovagiasságból állja a tiédet is. Maximum nem mennétek költséges helyekre. :))
2013. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Lány vagy ?

Mert ha b*zi, akkor inkàbb nem is írok. :D

Vagy barát mibt haver? :D

2013. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3. válaszoló valami okos ember!
2013. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ami a fura hogy voltam nála, és nem tűnt csórónak
2013. júl. 7. 16:42
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges. És a kérdésedre: Egyáltalán nem normális.
2013. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

25L, ő 30F

szinte már kellemetlennek érzném ha megkérném hogy most fizessen ő. a gumit is én veszem

2013. júl. 7. 16:43
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem normális. A pénzt te keresed, és nem kötelességed rá költeni! Szerintem egy randin két elfogadható dolog van: a pasi fizet mindent (ha a lány nagyon le van égve, és ez ritkán fordul elő), vagy mindenki fizeti a saját költségeit! De az, hogy egy pasi élősködik a barátnőjén... Ő nem érzi ezt cikinek?

Alternatívaként ajánlhatnál ingyenes programokat, de akkor se sírjon a szája, hogy a barátnője nem vesz neki fagyit...

2013. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!