Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom elvárja hogy mindent én fizessek ha megyünk valahova?

Figyelt kérdés

mindig azt mondja hogy én többet keresek mint ő, én jobban megengedhetem, és hogy amúgyis sokat költök magamra.

mit gondoltok erről?


2013. júl. 7. 16:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Akár hogy is nézzük, egy magát valamire is tartó férfi nem engedi hogy a párja fizesse a cehhet,ha már meghívja a nőt randira az a legkevesebb hogy rendezi a számlát!Nekem nem lenne hozzá pofám hogy a nővel fizettessek,az más kérdés ha előtte közösen megegyezünk hogy felváltva álljuk a számlát a soron következő randik alkalmával!
2013. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
nem normális hogy mindent te fizetsz,minimum felesbe kéne fizetnetek,de elég szánalmas a kifogása,ő se egy gentleman
2013. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
én sem tudom tisztelni emiatt
2013. júl. 7. 16:47
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Felesben lenne normális. Miért hagyod, hogy kihasználjon?
2013. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
MOnd meg neki, h nem veszel gumit, anélkül meg nem csinálod, ráb.ott. Vagy vesz, vagy nem lesz szex
2013. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesbe lenne normális.
2013. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ingyenélő suttyó:D
2013. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 belbolyhocska ***** válasza:
Szerintem van egy bizonyos határ. Nem fizetnék állandóan a pasinak, de azt se várom el, hogy mindig ő hívjon meg mindenhova. Pl. mi ha a párommal elmegyünk valahova, van amit közösen fizetünk, van hogy ő fizeti a belépőt, én meg a kaját vagy piát vagy valami. Én ezt érzem korrektnek. Úgymond "eltartatni" se akarom magam.
2013. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
azt nagyobb bajnak tartom, hogy ő nem is érzi cikinek magát. pedig végre találtam egy helyes pasit..
2013. júl. 7. 17:19
 20/20 belbolyhocska ***** válasza:

Ezt még hozzáteszem:

Ha el akar vinni vacsizni vagy valami, azt igenis ő fizesse. De általában nálunk a felesbe fizetjük elv megy(és nem csak programoknál).

2013. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!