Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is többet érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is többet érezhet barátságnál? 16L

Figyelt kérdés

Van egy srác,osztálytársam. Már 3-4 hónapja tetszik.Egész jó haverok vagyunk.Suliban mindig ugrattuk egymást,meg sokat nevettünk egymással.De múltkor volt egy sulizáró osztálybuli,ahol a buli elején a barátnőm mellé ült,és inkább az ő társaságát kereste,mint azt enyémet,de közben mégis törődött velem is.Meg hazafelé is velem volt végig.Akkor is hülyéskedtünk.

Aztán most ugye itt van a nyár..Alig beszélünk,találkozunk.Egy hónapja lassan nem is láttuk egymást.És már 4 napja minden este rám ír.Tök kedves meg minden.Tőlem kér tanácsot,hogy mit csináljon a hajával,meg szerintem nem lenne gáz.Meg tök sokat flörtölgetünk,meg tök sokat érdeklődik,hogy mit csinálok nyáron,próbál vicceskedni..Bár lehet,hogy csak én veszem többnek..Lehet,hogy annyira szeretném ezt a kapcsolatot,hogy félreértem a barátságot.De rákérdezni meg nem szeretnék,mert ha nemet mondana,akkor teljesen beégve érezném magam.

Szerintetek többet érez?

(Akit érdekel privátban küldök üzenetrészleteket,hogy eltudjátok dönteni,hogy mit gondol.De ahhoz légyszi írjátok le,a lakhelyeteket)

És bocsi,hogy hosszú lett,de muszáj volt mindent leírnom,hogy megértsétek a helyzetet.:)



2013. júl. 7. 22:56
 1/7 anonim válasza:
Kuldj uzenetet részleett .. Komárno;)
2013. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem küldheted/Baranya Megye/Pécs/


Amúgy szerintem tetszel neki,lehet a barátnődtől próbált valamit megtudni,ha tőled kért tanácsot hogy hajával kapcsolatban,akkor 1. tetszel neki,és neked akar tetszeni 2.jó barátnak tart

Nem kísérnék haza olyan csajt,aki nem tetszik nekem,kivéve ha egyedül megy és jó barátok vagyunk.

Flörtölni nem szoktam mindenkivel :D

Ne kérdezz rá,dobd fel azt hogy találkozhatnátok valamikor,és nézd hogy reagál,vagy hívd el te,és próbáld kideríteni,hiszen nő vagy ez neked egyszerűen megy :D

Szerintem tetszel neki.

2013. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem lenne esélyed nála,ha veszi a lapot amikor flörtölgettek akkor szerintem tuti h van esélyed...én a helyedbem nem egyértelműen de kérdezgetném ezzel a kapcsolat dologgal kapcsolatban,mert lehet hogyha nem lépsz most,lehet hogy később túl késő lesz..sok sikert :))
2013. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)) Csak az a baj,hogy alig lesz nyáron itthon,úgyhogy nem hiszem,hogy tudunk találkozni.
2013. júl. 7. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz:) Budapest 18L
2013. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldhetsz:) 16/L Budapest
2013. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 petácska :p válasza:

szerintem érez valamit de nem meri bevalani tipikus pasi . irj rá ne féj kezdeményezni írd meg neki hogy szerelmes vagy belé és ha ő neki is tecel az látszani fog rajta de a legjobb ha szeméjesen mondod el neki mert akor látod hogy hogy fogagya


Remélem segítetem !

2013. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!