Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy fiu akinek tetszem de nekem is tetszik és nem merem bevallani mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

ha tetszik, miért nem mondod meg?

ha tudod, hogy te is tetszel neki, akkor még kockázat sincs

2013. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bejöttök egymásnak akkor mitől félsz?
2013. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kill yourself
2013. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de én attól tartok hogy kicikiznek amugymeg azt kihagytam hogy picivel fiatalabb és keresztanyumnak a barátnőjének a fia és ha ciki lesz?? barátok, keresztanyu
2013. júl. 7. 23:34
 5/7 birnir ***** válasza:
Kor ?
2013. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PéterPálka ***** válasza:
Ő nem kezdeményez? Honnan tudod, tetszel neki?
2013. júl. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert akkor nem fogdozná a seggem meg felső részen lévő.... na meg egyfojtá engem néz és rá van írva a nevem a kezére
2013. szept. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!