Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy lerí rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy lerí rólam, hogy kétségbeesett vagyok, a vak is látja, hogy kapcsolatra, társra áhítozok . (? )

Figyelt kérdés
Én ezt tudom magamról ,de azt nem tudtam ,hogy ez valóban látszik rajtam .

2013. júl. 8. 02:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja kifelejtettem,hogy nő vagyok .
2013. júl. 8. 02:39
 2/20 anonim válasza:
Velem is ez van, de remélem ezt nem látják. Mert nem mondták eddig.
2013. júl. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát ,én most firtattam egy kicsit a dolgok miértjét és ez lett mondva ,hogy nagyon látszik rajtam .
2013. júl. 8. 02:49
 4/20 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én meg arra jöttem rá ,hogy nem értem a férfiakat . Egyszerűen nem értek a nyelvükön , és úgy tűnik akkor is hibázok ,mikor nem is tudok róla ,vagy nem is gondolnám . Ez a férfiak a Marsról ,nők a Vénuszról valóban igaz , vagy csak én vagyok végtelenül hülye , de a két gondolkodásmód egyáltalán nem hasonlít . Én még nem értem a férfi elmét . Lehet soha nem is fogom megérteni , és ezzel lehetelenné válik ,hogy valaha is egy rendes kapcsolatom legyen , mert nem tudom hogy kell viselkedni ,beszélni , cselekedni . Ez eléggé szomorú .
2013. júl. 8. 03:00
 6/20 A kérdező kommentje:
Annyi éves ,hogy ilyenkor a nőknek már szokot lenni rendes párkapcsolata , férje ,meg esetleg gyereke .
2013. júl. 8. 03:01
 7/20 anonim ***** válasza:
De most mi a kérdés?
2013. júl. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A kérdés nem egyértelmű , elnézést .


Véleményeket vártam férfiaktól , az 'elkeseredett nő' témára .


Ha látszik ,hogy egy nő párt szeretne az taszító , akkor is ha amúgy érdekle az a nő ?

2013. júl. 8. 07:55
 9/20 anonim ***** válasza:

Aki jobban ismer, rajtam is látja, hogy ki vagyok éhezve már és lassan az időből is kifutok. Keress meg kérdező, ha gondolod!


F

2013. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg abban a korban vagy akkor elfogadható. Szerntem a pasik is ugyanazt érzik. Az lehet fura, mikor egy ilyen fiatal mint én érzi ezt, az szerintem már ijesztő.

17/f

2013. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!