Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit érez az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érez az exem?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hete beszélünk ő volt a nagy szerelmem tök jókat dumáluk chaten elhivott ide-oda de nem tudtam menni mivel kapcslatban vagyok amiről tudnem is szerettem volna tőle semmit egyik hétvégén felmentünk bulizni,ahol szerelmet vallott ,leprobált kapni persze nem engedtem elmondta h mennyire odáig van értem..persze részegen másnap irt egy kedves levelet aztán tisztázni szerettem volna vele a dolgokat ezért kerstem, hivtam de p nemet mondott hülyeségekre hivatkozva..nagyon bántott a dolog mert nem jelentkezett és nem tudtam hova tenni a dolgot aztán 1 hét után rákérdeztem h mi van erre azt mondta h nagyon nyomulok és beiijedt..és h kicsit sok h barátként ezt csinálom mondtam neki h azon a bizonyos estén pont ő volt aki nyomult erre azt monda ő nem emlékszik.Kérlek segítsetek annyira aggaszt a dolog
2013. júl. 9. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagy. Miért érdekel az exed? Zárd le, ne foglalkozz vele.
2013. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak felkavart,mert ő volt a nagy szerelem és amugy is lezáraltan volt az ügy úgy ahogy most is.
2013. júl. 9. 02:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Haggyál márrr... Mit szivat itt téged.. Nem bírta h elutasitod így most eljátsza h fordítva volt..
2013. júl. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De most van egy párod. Ha bizonytalan vagy, akkor illene közölnöd vele. De amúgy nem ok nélkül jöttetek szét gondolom...
2013. júl. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen lekoptattam de utána tényleg többször kerestem h tisztázzuk de nem volt hajlandó lekoptatott szóval vicc az egész és én rágodok rajta....
2013. júl. 9. 02:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Te még tudat alatt szerelmes vagy belé, vagy csak az emlékébe. Ez majd idővel elmúlik. Talán ő is így van. Az, hogy részegen mit csinált, nem mérvadó.

Ne rágódj, nincs sok értelme.

2013. júl. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen érzem h van vmi hogy érzek iránta és most ezért fáj h így viselkedik h még neki áll feljebb próbálom elfelejteni...
2013. júl. 9. 02:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Most ezt ugye nem várod h végigolvassam? xD
2013. júl. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kelletél ide mint egy falat kenyér...
2013. júl. 9. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!