Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkó voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 1 éves évfordulóra elfelejtettem bármit is venni, és amikor jött ide a házhoz , gyors fogtam egy tasakot és beleraktam a nővérem 3-4 használt tangáját , nem is lett volna feltünő ha nincs izzadság szaga.. azóta nem veszi fel a telefont és nem is volt otthon, legalábbis az anyukája elküldött.. szerintetek összejöhetek még vele?
2013. júl. 9. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon h*lye vagy ennél még az is jobb lett volna ha megmondod h elfelejtetted de bepótoljuk -.-"
2013. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Amélia:) ***** válasza:
100%
remélem ez kamu
2013. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy marhaságot csináltál... Inkább mondtad volna, hogy elfelejtetted, azzal jobban jártál volna.
2013. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem az.
2013. júl. 9. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:

először is: a tangának hogy lehet izzadtságszaga??

másodszor:akkor már miért nem tisztát vettél ki a fiókból,vagy valamelyik bizsuját elkéred tőle...

és végezetül: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én csak azon csodálkozom, hogy a levegővételhet van elég eszed... ne haragudj meg, de szerintem egy ilyen szinten lévő embernek mint te nem kell barátnő! talán mindenkinek az lesz a legjobb ha soha többé nem veszi fel neked a telefont...
2013. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazi hülyegyerek.

Az exem jut eszembe erről, akinek az volt a mániája, hogy a szennyestartóból kilopkodta a fehérneműimet.

2013. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkora kamut, hihetőbbet öcsém, mert ha használt, akkor a szennyes tartóban van, szóval onnan vetted ki? szekrényben nem volt tiszta? tudod hazudni is jól kell tudni, harmat gyenge N
2013. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, most egy ideig nem lesz csajod, de legalább egy életre megjegyzed, hogy a szomszéd összemenstruált tangája nem szexi.
2013. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!