Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki, vagy én voltam vele bunkó?

Figyelt kérdés

17L 19F

A barátnőm elkezdett iszonyatosan féltékenykedni rám pár hónapja,de nincs oka,és ezt 100x elmondtam neki!

Belenéz a telefonomba,visszanézi a naplózott beszélgetéseket,mondván,hogy biztos megcsalom,csak mert van egy osztálytársnőm,aki arra lakik amerre én,és vidéken lakunk,együtt szoktunk ülni a vonaton,mindketten egy útvonalon utazunk,Pesten tanulunk csak ő egy megállóval arrébb,én meg előbb.Szoktunk helyet foglalni egymásnak,mivel ahol én szállok fel,szintén sok tanuló,dolgozó szál fel,meg jobb társaságban utazni,mint egyedül.Barátnőm,ezt megtudta,nem is tagadtam,ugyanezt mondtam neki is,hogy foglaljuk egymásnak a helyet,és nem akarunk 70km-et egyedül utazni,csak beszélgetni szoktunk.

Ő ideges lett,és azt kérdezte "mire fel?",erre a hangnemre én is ideges lettem,és ezt mondtam "nem b@szni szoktunk,hanem együtt utazni!".Vitáztunk vagy fél órát,majd hazament.

Másnap kibékültünk,majd megnézte a facebook adatlapomat,

és meglátta hogy az osztálytársnőmet felvettem,erre elkapta az ideg,és megint leállt velem veszekedni,hogy most ezt mégis hogy gondoltam,miért nem csávókkal utazgatok,miért egy béna csajjal?

Erre azt feleltem,hogy az osztályból csak mi ketten járunk egy helyről,mások más útvonalról járnak,Nyugati,Déli Pu.

Azt mondta hogy lecarja,mondjam meg neki,hogy utazzon egyedül!

Erre már kicsit ideges lettem,hogy meg akarja szabni,hogy mit tehetek,és mit nem,lekevertem neki egy pofont,ő meg hazaviharzott,visszajött hogy itt hagyta a táskáját,én meg utána dobtam. Annyira ideges voltam,hogy rendesen remegtem,és utána kiabáltam,hogy felejtsen el.



2013. jan. 19. 17:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Jól tetted!


Ő volt veled bunkó,és rendszeresen idegelt!

Mond meg neki,hogy kezeltesse magát,mert nem 100-as!

2013. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
a kiakadásod jogos,de megütnöd nem kellett volna. a csajt meg hagyd a francba ...mert tuti nem normális.
2013. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%
Abban igazad van, hogy kiállsz, de szerintem meglehetett volna beszélni pofon, remegés, üvöltés nélkül. Nem akarok bunkó lenni, de itt jelenik meg, hogy 17 éves és nem 19. Ebben a korban szerintem nagyot sokat számít az a 2 év
2013. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Februárban lesz 18,én meg most múltam 19 nem olyan nagy a korkülönbség.........
2013. jan. 19. 17:32
 5/34 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán őrült, keress mást szerintem. 3. voltam
2013. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
91%

Hát jogtalanul gyanúsított.De az egy irtó gyenge,és paraszt dolog volt tőled,hogy megütötted.

Egyszerűen hagyd abba vele a kapcsolatot,de ne üsd meg.

Barátnőd helyébe minimum 2 fogadat kivertem volna,na de ez egy más téma.

keress egy kevésbé féltékeny lányt.kb ennyi a megoldás.

2013. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
a vége az jujh :D bár sajnos nem vicces... egyébként jogosan akadtál ki, ha fiú lennék, nekem se lenne igényem egy ilyen hárpiára. ;)
2013. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Meg lelkileg is zsarolt,hogy ha megtudja hogy a csaj mellett ülök,akkor elhagy,néha sikerült elérnie,hogy még nekem legyen bűntudatom,mikor a csaj mellé ülök,mikor még csak nem is tetszik!
2013. jan. 19. 17:35
 9/34 A kérdező kommentje:

Pedig itt névtelenül bevallanám,de semennyire sem érdekelne olyan téren az osztálytársam,meg azt is mondtam neki,hogy egyébként is barátja volt,meg is mutattam a bnőmnek a profilját,és ott volt,hogy: kapcsolatban.Párja: xs

De ez sem hatotta meg,"az ilyen k.rváknál nem számít!"

még csak nem is ismerte

én meg annyira nem tudtam mit kezdeni a helyzettel,de a pofont megbántam,még ha úgy érzem hogy jogos volt is......

2013. jan. 19. 17:38
 10/34 anonim ***** válasza:
a pofon tényleg elég nagy pofátlanság volt...jogos volt a kiakadásod nekem se tetszene ha a barátnőm állandóan bacogatna amiatt mert az osztály társam mellet ülök a vonaton...de 1 nőt ne üss meg sose nem jó az....
2013. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!