Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ez nektek mire jó vagy...

Lányok ez nektek mire jó vagy létszükséglet?

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a csoportba, mert itt mozognak azok a körök akikhez szól a kérdés gondolom.


Szóval miért jó mindig azt a k...a fb-ot nyomkodni?Mert azt még megértem h buszon, vonaton felnéz rá az ember, de már olyanokat látok napi szinten h nekem gáz, hogy az utcán sétálás közben mindig és mindenhol azt a nyomkodjátok. De nem is a 16 évesek, mert azt még megértem, de az ilyen 21-25 évesek és az már tényleg milyen. Vagy nem tudtok beszélgetni, kommunikálni a normális életben vagy mindig van valami olyan fontos, hogy nem bír várni míg hazaértek én komolyan nem értem...


21/F


2013. júl. 6. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint max. akkor nézel fel az utcán, ha valami fontos üzenetet várok, másért nem. Kibírom nélküle míg hazaérek.
2013. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xKakashix ***** válasza:
Legjobb amikor kiírják, hogy unalom van, b+ nem a gép előtt kéne ülni, meg nyomkodni azt a s*art! xD
2013. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fél évben egyszer nézek fel, nem izgat a fcb, és ha a haverok elkezdik mondjuk sörözés közben nyomkodni, legszívesebben kifutnék a világból! Szánalmasnak tartom, ha valaki azon hang up-ol non-stop.
2013. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 belbolyhocska ***** válasza:

Nem csak a lányok ilyenek... :)


Én azt bírom amikor kiírják hogy jó éjszakát, jó reggelt, meg "Kicsimmel <3 Itt: Ágyikóó:$$<33"

Fúú.. ettől herótom van. Telefonról sose facebookozok, de otthon is annyi, hogy végig görgeteg az üzenőfalat vagy mit, és kilépek. :/

2013. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas. És akármit csinálsz velük, akkor is nyomkodják azt a szart. A múltkor egy parkban sétáltam baráti társasággal este, leültünk egy fa alá, majd valaki észrevette, hogy van wi-fi. 30 percen át olyan vakuvillogás volt, hogy a planetárium ahhoz képest lófsz. Aztán engem bszogatnak, hogy alkoholista vagyok, ha viszek magammal 2-3 sört az ilyen találkákra. Mégis hogy érezzem jól magam, ha 8-ból 6 ember folyamatosan Facebookozik?
2013. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én nem tudok fb-zni a telomról de tudnék sem tenném, tényleg idegesítő. na meg ez hogy kiírják mikor náluk van a barátjuk h ú kakaó picimmel meg amit előttem írtak hogy ágyikó meg nemtudom hát az kész.. mikor nálam van a barátom én vele foglalkozom nem arra a fosra írogatom ki h épp mit csináunk. kajak már azt hinné az ember hogy a következő az lesz: sziwem bennem ment el itt: ágyikó vele: xy -.- szánalmas
2013. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!