Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem elkaptam egy nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elkaptam egy nemi betegséget, de nem tudom, hogy mi lehet az?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban volt egy egy éjszakás kalandom. Nem védekeztünk. Délutánra kijöttek hólyag szerű dolgok s hüvelyemnél, és sárga folyás folyik belőlem, kicsit véres, de azért ,mert a hólyagok szakadoznak szét. Nagyon fáj és csíp. Nem tudom, hogy mi tévő legyek.

2013. júl. 10. 18:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Na ezért kell a nagy "ki vagyok én!",meg a tonna smink,a pucsitós fotók végtelenje,meg az hogy kelletitek magatokat.Megéri????Minnél hamarabb orvos.A szégyen csak a tued lessz amit érezni fogsz,de el kell viselni.
2013. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a lány, aki kifesti magát és illegeti billegeti magát, azért , hogy minél többet rámenjenek. Képzeld, csajos estét tartottunk a barátnőmmel, épp tartottunk hazafele, és összefutottunk pár fiúval. Most először tettem ilyet, és azt hiszem egy életre megtanultam, hogy soha többet...

Tudom, hogy a google csodákra képes, de egész nap keresgéltem, és egyre jobban kétségbe vagyok esve... Tudom, hogy hülyeséget csináltam, sőt ez még nem is kifejezés rá, de higgyétek el, hogy ostorozom én eléggé magam, nem azért írtam ide, hogy még ti is a szememre hányjátok. Azért köszönöm a válaszokat, mielőbb orvoshoz fordulok.

2013. júl. 10. 18:37
 13/33 anonim ***** válasza:
86%
hát bizony olyat kaptál el aminek még latin neve sincs :-) új cipőt már ne vegyél :-)
2013. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
köszi, hát ez most marhára biztató volt. Ha ez a véleményed, inkább tarts meg magadnak. Lehet, hogy számodra ez vicces, de számomra jelen esetben egyáltalán nem...
2013. júl. 10. 18:47
 15/33 anonim ***** válasza:

Beszéltél már a sráccal hogy rosseb a nyakát? Ez elég nsgy féregség volt tőle (még ha vannak olyan nemi bajok is, ami a férfiaknál lappang) Mindenképp szólj neki, nehogy mással is kicsesszen, neked pedig irány a doki! Majd írd meg mi a diagnózis, jobbulást!

F

2013. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Írtam neki facebookon, hogy azt mondta, hogy nincs semmi betegsége (jó, értem, hogy nem 100%, hogy elmondja, és én voltam a hülye, hogy hittem is neki...) erre meg tessék, elkaptam valamit. Kértem, hogy ha ő is tud róla, hogy ez milyen betegség, akkor mondja el, ha pedig nem tudott róla, akkor azonnal menjen és vizsgáltassa ki magát.
2013. júl. 10. 19:00
 17/33 A kérdező kommentje:
Kell fizetni a sürgősségin a vizsgálatért, vagy egyáltalán megvizsgálnak ott?
2013. júl. 10. 19:10
 18/33 anonim ***** válasza:
Nem védekeztetek ? Én nem csak a fertőzés miatt aggódnék akkor.
2013. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
esemény utáni tablettát már bevettem reggel.
2013. júl. 10. 19:58
 20/33 anonim ***** válasza:
Elmász holnap nődokihoz és kész! Meg nem ártana egy esemény utánit is feliratnod ha már ott vagy! Gondolom nem akarsz még babát, pláne nem egy nemibajos idegentől. Egyébként hová élvezett? És mit válaszolt az üzenetedre?
2013. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!