Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem elkaptam egy nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elkaptam egy nemi betegséget, de nem tudom, hogy mi lehet az?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban volt egy egy éjszakás kalandom. Nem védekeztünk. Délutánra kijöttek hólyag szerű dolgok s hüvelyemnél, és sárga folyás folyik belőlem, kicsit véres, de azért ,mert a hólyagok szakadoznak szét. Nagyon fáj és csíp. Nem tudom, hogy mi tévő legyek.

2013. júl. 10. 18:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


szerintem herpeszed van,de nem vagyok orvos, így ő konkrétabbat tud mondani. A szétszakadó hólyagocskák annak a tünetei, itt egy link: [link]


A gyógyszerért tuti, hogy fizetned kell, így jobb ha elmondod anyudnak és szakítasz a pároddal, mert ha herpesz, bizony-bizony jobb ha egy évig nem szexelsz, mert mást is megfertőzhetsz.


Remélem nem herpesz, csak valami gombás fertőzés, de ha esetleg gomba, akkor készülj fel arra, hogy évente többször szembe fogsz kerülni a gombás fertőzéssel és nem csak nemi úton, hanem ha felfázol, ha vonaton, buszon utazol. Azért majd írd meg, hogy a doki mit mondott.

2013. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Felfújható sárkány: Te is szánalmas vagy, ha olyan felett ítélkezel, akit nem is ismersz...

Voltam orvosnál, azt mondta , hogy herpesz, nem a kalandomtól kaptam el, hiszen a lappangási idő 20 nap, lehet, hogy épp a barátom fertőzött meg, vagy egy közös wc, stb...

2013. júl. 12. 12:16
 33/33 anonim válasza:

Szia!


Ne foglalkozz velük. Nem akarlak megijeszteni vagy ilyesmi, de szerintem nem ártana elmenned egy AIDS szűrésre... Nagyon kicsi az esélye, de szerintem ez a felelősség teljes hozzáállás. Egyébként mennyi idős vagy?


üdv

2013. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!