Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem elkaptam egy nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elkaptam egy nemi betegséget, de nem tudom, hogy mi lehet az?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban volt egy egy éjszakás kalandom. Nem védekeztünk. Délutánra kijöttek hólyag szerű dolgok s hüvelyemnél, és sárga folyás folyik belőlem, kicsit véres, de azért ,mert a hólyagok szakadoznak szét. Nagyon fáj és csíp. Nem tudom, hogy mi tévő legyek.

2013. júl. 10. 18:25
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

A vicc az egészben az az, hogy nem is éreztem, hogy elélvezett volna... de rá fél órára mondta h amúgy belém élvezett... mondom te nem vagy normális, azt mondja, hogy miért? majd együtt felneveljük a gyereket és ideköltözöl hozzám... mondom te normális vagy? hát ez nem ilyen egyszerű, erre ő, de most mi a baj? miért vagy ideges? :OO


Tehát, elvileg belém élvezett, de én ebből az egészből nem éreztem semmit...Esemény utáni tablettára összetudtam szedni a pénzt, de anyunak sem akarok szólni, bár muszáj lesz, de azt sem tudom, hogy hogy mondjam el neki, mert van kapcsolatom is 2 éve, és most csaltam meg először... Félek, hogy elmondják neki... És anyu amúgy sem tud titkot tartani... Eléggé félek...

2013. júl. 10. 20:19
 22/33 anonim ***** válasza:

Hát a kapcsolatodra keresztet vethetsz. Mivel ott lent kicsit most beteg vagy, így nincs szex. Utána még gondolom kezelni is kell egy jó ideig. Mivel fogod lerázni a barátodad ,miért nem szexelsz vele?

Mond el anyukádnak is. Nem tudom,hogy a vizsgálat ingyenes-e vagy sem de a kezelése biztos pénzbe kerül. Ha a 72 órásra össze kellet kaparni akkor gondolom nem maradt pénzed. Valakitől meg kérni kellesz a gyógyszerekre.

2013. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Most indulunk lassan a sürgősségire, ott remélem kiderül, hogy mi ez, aztán holnap anyunak elmondok mindent. A barátommal meg ritkán látjuk egymást, mert messze dolgozik tőlem... Ő lesz a "legkisebb gond" most. Csak ezen legyek túl...
2013. júl. 10. 22:38
 24/33 A kérdező kommentje:
Voltunk a sürgősségin, kiröhögtek minket, hogy mit képzelünk magunkról, ez nem nőgyógyászat, meg ,hogy mit hittünk, majd a nőgyógyászok ilyenkor gyógyítanak stb... Szóval köszönjük szépen...:/ ez Mo...
2013. júl. 11. 00:10
 25/33 anonim ***** válasza:

Szóval amellett, hogy egy idióta felelősségtelen p*csa vagy, még meg is csaltad a barátod. Most már tényleg nulla alatt van a szint, amit elérsz a szememben... szánalom :D


Remélem maradandó a betegség.

2013. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
sürgöségire mentél? hihi idióta:-)
2013. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy ráérsz ndokihoz menni ma. Muterodnak meg nem feltétlenűl kelütudnia, ha nem tud titkot tartani. Hány éves vagy, azt nem írtad még?
2013. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mond meg a srácnak ha már így kicseszett veled, fizesse ki a gyógyszereket! Ez a legkevesebb amit megtehet ezek után. Nem írtad hogy reagált mikor mondtad neki mi van.
2013. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Na kíváncsi lennék, ti bunkó kommentelők, hogy ti mennyire vagytok szentek... Rohadt nagyba vagytok,amikor mást kell oltani? Igen? Na majd nézzük meg, hogy ti milyenek lesztek. Hú de rohadt nagy embernek képzelitek magatokat.... Mintha más nem csinálna ilyet, csak én... Nézz először magadba, mert szerintem nekem még párkapcsolatod se volt, azért oltod a másikat ilyen bátran... Fordulj magadba és ide ne írogass...


A másik pedig, igen sürgősségin voltunk, ebből neked probléma? Neked kellett sétálni oda,mert már nem ment metro? Úgy gondolom neked ebből problémád nem származott, én meg legalább tettem egy próbát.


Kérlek szépen titeket, ha ennyire csökött agyúak vagytok, inkább tűnjetek innen... Köszönöm szépen...

2013. júl. 11. 09:11
 30/33 anonim ***** válasza:

Sokan mások is ezt teszik, de ettől még nem lesz semmivel sem jogosabb, hogyha te is ezt teszed. Ugyan úgy senkik a többiek is, akik megcsalják a párjukat, pont, mint te.


Kíváncsi leszel én milyen leszek? Hát megmondhatom előre, hogy ez kizárt, hogy így viselkedjek :)


Mint ahogy mondtam, szánalmas vagy.

2013. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!