Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami bevált tipp hajnöveszté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami bevált tipp hajnövesztéshez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rossz kategória, de itt vagtok a legtöbben, én meg nagyon szomorú vagyok...


Hiába hagyom nőni a hajam, hiába nem megyek húzamosabb ideig a fodrászhoz, az erdmény az lesz, hogy a végére tiszta töredezett lesz a hajam vége bármit csinálok, s én megint ugyona oda jutok, ahonnan nekikezdtem... Egyszerűen nem tudom, hogy mit csinálok rosszul. A hajvasalást már rég kiiktattam az életemből, szárítani csak nagy ritkán szárítom, hajgumit soha nem használok, ha frizurát készítek magamnak, akkor feltűzöm a hajam.


2013. júl. 11. 07:02
 1/5 A kérdező kommentje:
+ próbálok tudatosan étkezni, paleolit diétát folytatok.
2013. júl. 11. 07:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mész huzamosabb ideig fodrászhoz? Hát akkor itt az ideje. Ő tudja a legjobban, hogy mit kell tenned! :)
2013. júl. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A húzamosabb idő 4-5 hónap... De addigra már úgy kitöredezik a vége, hogy amit nőtt, mindet levágja a fodrász. Pont tegnap voltam, sajnos mehint ez törtöént.
2013. júl. 11. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:
És nem tud ajánlani valami sampont, vagy kenőcsőt, vagy akár ha elmész valami dokihoz aki ért az ilyenhez (fogalmam sincs milyen doki kell ehhez) ő valami tablettát? Vagy lehet, hogy fodrász is ajánl tablettát, mert nem receptesek szerintem az olyan vackok! :D Biztos sok ilyen lehetőség van. De az is biztos, hogy nem olcsók.
2013. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ricinus olajtol egeszsegesebb lesz a hajad es gyorsabban is fog megnoni.
2013. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!