Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nem vagyunk együtt. Én szakítottam vele. Ő meg mindenkinek azt mondja mind a mai napig, hogy közös megegyezés bla-bla. Legutóbb több közös ismerősünknek egy buliban azt mondta, hogy még mindig futok utána és szerelmes vagyok belé, mert ő annyira jó pasi. 1. szakítás után tiltottam az életemből, azóta nem is beszéltem vele 2. voltak randijaim, párkapcsolatom is azóta 3. nemrég láttam, mivel egy településen élünk, de el van hízva, és szerintem minden csaj kiröhögné, akiket le merne szólítani, velem is alig tudott össze jönni annak idején (dadogott, remegett stb). szóval, az istenért se kellene nekem, de az már zavar, hogy a legközelebbi ismerőseim, barátaim is neki hisznek. Nagyon csúnyán beszél, nem tisztel senkit, semmit, és elég nagy az arca, kár hogy mindezeket csak utólag vettem észre.
2013. júl. 12. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem téged akarlak fikázni, de ezért kell megválogatni nagyon, hogy kivel adja magát össze az ember, mert hiába szakítasz, az ilyen elkeseredett, rosszindulatú emberek megtalálják a módját, hogyan ártsanak neked.


Egyrészt, én hanyagolnám azt a baráti társaságot, ahol felhozzák az exemet és még neki is adnak igazat. Mintha nem azért szakítottál volna vele, hogy "kitereld" az életedből.


Szerintem minél hamarabb próbálj meg magad mellé szerezni egy mérföldekkel jobb pasit, mint ő volt, attól befogná a pofáját. Jobbat nem tudok.

2013. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudott pl. az előző pasimról, akkor is csak azt mondogatta, hogy az nekem egy pótlék, de közben ő kell nekem. de jó tudni, hogy ő jobban tudja. mikor megismertem, nem tudtam, hogy ilyen ember.
2013. júl. 12. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja amit elfelejtettem említeni, hogy "nemrég láttam, mivel egy településen élünk", most lehet furcsán hangzik, de óvatosan gyere össze olyannal, akinél meg van rá az esély, hogy szakítás után is ott lesz a közeledben, mert nézd meg, hiába akarod, nem tudsz tőle megszabadulni, mert közel laktok egymáshoz.


Gondolom csípi a szemét, hogy nem vagytok együtt, ezért keveri a szart, mert viszonylag gyakran lát, ami zavarhatja.


Maximum akkor, ha lesz egy pasid akihez oda tudsz költözni, addig biztos vagyok benne, hogy fogja keverni körülötted a szart.

2013. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálad meddig tart a megismerés? Mert nem tudom te hogy vagy vele, de nekem a haverjaim 60% olyan, hogy már bánom, hogy barátkoztam velük. Eleinte tök jó fejek, utána meg már inkább neheztelek rájuk a viselkedésük miatt, és nem tudok tőlük egyik pillanatról a másikra megszabadulni, mert ott vannak a közelemben, főiskolán.


Van az ismerkedésnek is több fokozata, sosem szabad hirtelen közel engedni magadhoz az embereket. Legalábbis én ezt tanultam meg. Én legalább fél évig "szemlélem" a közelemben lévőket mielőtt elkezdenék velük barátkozni, éppen e miatt, mert azt a legnehezebb levakarni magadról, akire neheztelsz, vagy kellemetlenül érzed már magad mellette.

2013. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még mindig érez irántad valamit. Vagy csak nagyon megsértetted a büszkeségét azzal,hogy szakítottál vele. A baráti társaságnak egyszer elmondhatod,amiket itt leírtál,aztán meg azt,h többet nem is szeretnél hallani az exedről,már rég volt,és régen tovább léptél már,csak nem érted,miért terjeszt ilyesmiket... Akik pedig mégis neki hisznek,azok így jártak,sztem ők nem is érdemlik meg,h jóban legyenek veled. Nekem is több pasim is volt,akik szakítás után rondákat mondtak rólam. Ezért már csak úgy jövök össze valakivel,ha jobban megismertem. Egyébként ne feledd: Az igazi férfi szakítás után sem mond semmi rosszat a barátnőjéről.
2013. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pár barátnak elmeséltem anno mi történt (le is sz.arták), és hogy nem kell többet ez a pasi, a hátam közepére sem kívánnám. amíg együtt voltunk az exével is kavart, szóval nem hinném, hogy szerelmes volt belém. na meg amiket utólag tudtam meg, hányni tudtam volna egy nagyot, hogy egy ilyen emberrel voltam együtt...
2013. júl. 12. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, hogy mit pletykál? Aki elhiszi, annak is csak ennyi esze van.
2013. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!