Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem de nem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de nem egy városban lakunk. Oda szeretnék költözni de félek nem találok ott munkát?

Figyelt kérdés
Nem egy városban lakunk de nem is olyan messze,de annyira messze hogy ne tudjunk minden nap találkozni.Egyre jobban érezzük azt mind ketten hogy jobb lenne ha én oda költöznék mert egyre jobban érezzük egymás hiányát.Viszont félek hogy nem találok arra fele munkát.Persze egy probát megér mindenképpen.
2013. júl. 13. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor előbb nézz munka után és ha találsz, majd odakltözöl
2013. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első egy mondattal megoldta a problémát:D
2013. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!