Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor és hogy mondjam el hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok...és ne gyertek azzal hogy, majd kinövöm meg hogy ez az én koromba normális mert én most is szerelmes vagyok és a fiúkra rá nézni se tudok.

2013. júl. 14. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Amikor az első szexuális élményed megtörtént, addig te sem tudod valóban az e vagy.
2013. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem jövök ilyennel, de a családod még teheti, így ebbe a reménybe kapaszkodnának.

Általában nehezen fogadják el, még azok is akik nem viseltetnek ellenszenvvel a másság iránt. valahogy másképpen kezelik, ha a családtagjukról van szó.


Ezért szerintem várj még kb 16 éves korodig minimum, akkor jönne el az ideje amúgy is párkapcsolat(szerűségeknek)

Addigra lehet találsz is már olyat aki megtetszik.


(13 évesen én sem állhattam még a fiúkat, rájuk sem tudtam nézni, megfordult a fejemben, hogy meleg vagyok, de a hormonjaim később indultak be, 15 elmúltam amikor menstruálni kezdtem, akkor változott meg ez a dolog NÁLAM -hogy értsd nem meggyőzés miatt írom, hiszen te tudod mit érzel)


26/N

2013. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Első válaszoló: Miért, te csak akkor tudtad, hogy hetero vagy, mikor lefeküdtél valakivel?


Idióta :)

2013. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

akkor, ha már van stabil párkapcsolatod :)

addig nem éri meg szerintem a hercehurcát...

(engem még úgy is nagyon megviselt)

19/L

2013. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Idíóta vagy te, felfújt gyökér...

Majd ha azon lenne a hangsúly, hogy na akkor p*nát kell nyalni, vagy ujjazni, vagy csajt csókolni, akkor lehet elmegy a kedve az egésztől, és rájön csak fiatalkori identitás zavar az egész.

13 évesen nagyon tisztában voltál te is az érzelmeiddel?

Már egy ideje figyelem a hozzászólásaidat, és eléggé látszik milyen nagyképű és önelégült vagy, közben egy forintot nem érnek a válaszaid.

Én sem írok senkire negatív jelzőket, úgyhogy ehhez tartsd magad, felfújt nyomorék.

2013. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kérlek ne veszekedjetek semmi értelme...és a dolgaidra válaszolva szÍvesen megtenném őket...persze nem most mint ahogy az mostanában divattá vált hogy 12 évesen már nem szűz valaki-_-'
2013. júl. 14. 22:12
 7/19 anonim ***** válasza:

Bizony, lehetséges, hogy csak a fiatal kor miatt bizonytalan és érzi így. De pont úgy lehet az is, hogy tisztában van a dolgokkal. Egyik sem kizárható.


Igen, most hogy így megkérdezted, én bizony tisztában voltam már 13 évesen is azzal, hogy csak a lányok érdekelnek.



A kérdésem pedig továbbra is áll: Te csak akkor lettél tisztában azzal, hogy hetero vagy, mikor lefeküdtél valakivel?


De persze a reakcióidból ítélve még soha nem is voltál senkivel, így elnézem, hogy nem válaszolsz :)

2013. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Figyelj Kérdező, azért ha valaki nem ért egyet a válaszommal akkor ne arcoskodjon nekem, szerintem jogos, és ne írjon jelzőket.

Ő csak offolt itt egyet, én legalább adtam választ...

És ha tényleg így érzed, hogy képes vagy ezekre a dolgokra, és nagyon hajlasz a csajok felé, akkor csak rajtad áll mikor mondod el, de én még mindig azt mondom, előbb próbálj meg valami komolyabb dolgot is, ne csak a fantáziádban éljenek a vágyaid, hanem némejik teljesűljön.

2013. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
B@azd meg 13 évesen mit csináljak a fantáziáláson kÍvül? Legyek tiniribi???-_-'
2013. júl. 14. 22:24
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne figyelj rá. Láthatóan fogalma nincs az egészről, csak okoskodni próbál :)


Nem kell semmit elsietni, főleg ilyen idősen.

2013. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!