Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is van ez?

Figyelt kérdés
Normális hogy a pasim nem bírja az ágyban 5-10 percnél tovább? Mitől van hogy ilyen gyorsan elélvez némelyik pasi? vagy ez normális?
2013. júl. 16. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hát, igazság szerint, ez számít az átlagnak a statisztikák szerint.

ha rendszeres a szexuális együttlét, és nem csak havi egyszer fordul elő, akkor ez javul, valamint a korral is javulhat egy bizonyos ideig

2013. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem


és attól van, hogy alacsony az ingerküszöbe

2013. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Esetleg,lehet hogy nem veri ki magának...
2013. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezért van az előjáték, és így szex közben igazából neked is sikerülhet, de szerintem is ez az átlagos...
2013. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a 3-as úgy nagyjából ki van zárva hacsak nem valami kis elszigetelt törzsből származik
2013. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vagy a végtelen tajgák kellős közepéből
2013. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert ki van éhezve, esetleg ritka a szex köztetek?
2013. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én pl addig tartom vissza, amíg csak akarom, kivéve, ha már egy jó ideje nem szexeltem(erre mondjuk ritkán volt példa). 2 okból viszont 5perc alatt szoktam elmenni: 1, egyéjszakás kaland, ahol nem akarom, hogy a lány a nyakamon maradjon. 2, abszolút nem érdekel, hogy élvezi e a lány.


A barátod kb 20éves lehet. Sokat kell még gyakorolnia, hogy vissza tudja tartani sokáig. Erős agymunka.

2013. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Huzzon gumit, ne csak egy kört menyjetek, ha ugyerzi, hogy mingyart vége, akkor aljoneg vagy vegyek ki esetleg kicsit igyon előtte... Tobbet igy hirtelen nem tudok
2013. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. hozzászólótól kérdezem: tényleg 5-10 perc az átlag?

hát az nem sok :/

2013. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!