Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, vajon megeshet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, vajon megeshet?

Figyelt kérdés
Tegnap észre vettem egy piros pöttyöt a köldökömben. Korábban petefészek ciszta műtéten estem át. Félek, hogy ez a pötty, esetleg a terhesség jele is lehet. Mindig védekeztünk, és soha nem szakadt ki az óvszer, de én mégis félek. Pár napja meg kellett volna jönnie, de még semmi. Kérlek titeket, hogy segítsetek, mert már nagyon félek a terhességtől..

2013. júl. 16. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól tudod,ez a terhesség jele.


Az apa egy szúnyog lehet,vagy egy pók ami éjjel odamerészkedett.

2013. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz, így megnyugodtam.
2013. júl. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!