Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt elég rendesen elrontottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elég rendesen elrontottam. Ki fogok készülni. Tanács?

Figyelt kérdés

Leírom, az egész történetet lehet, hogy kicsit hosszú lesz.. de talán lesz, aki elolvassa.

Van egy lány, akit hosszú ideje ismerek, elég jó barátok vagyunk/voltunk, nem olyan régen történt egy olyan dolog hogy ez a lány összeveszett a barátjával és átjött hozzám, mert ki volt készülve én vigasztaltam, és végül itt aludt. (hozzáteszem egy ujjal sem nyúltam hozzá.)

Még mielőtt valaki ezzel jönne. Másnap beszélgettünk rendesen és én elhintettem neki egy olyan

megjegyezést hogy szerintem jobb lenne, ha szakítana a barátjával mert ennek így nem lesz jó vége,

ő pedig vissza akart hozzá menni hozzá annak ellenére, ami történt(köztük) és erre sikerült lehülyéznem... Ezután következett az, hogy hazament.. és nem reagált a telefonra.. egyszóval megharagudott rám. Ez elégé megviselt majd pár nap múlva tudtunk beszélni.. és hát a helyzet az , hogy a barátja azzal jött elő, hogy válasszon.. kettőnk között.. én erre azt mondtam, hogy ha ezek után szereted, akkor válaszd őt.. erre semmilyen választ nem kaptam. Ám a mai napon végül megkaptam azt a bizonyos választ: "Sajnálom, de őt választom. Ne haragudj meg.." erre én annyit mondtam : "hát jól van". És ami a legrosszabb, hogy ennek az egésznek én vagyok az okozója, és utálom magam ezért.. és egy önző dög vagyok, mert attól rettegek hogy az lesz velem mint ami már egyszer megesett.. Közben most vesztettem el azt, akit talán a legjobban szeretek a világon.



2013. júl. 16. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy 5 nappal ezelőtt történt?
2013. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem szokásom fogadni.
2013. júl. 16. 20:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na álljuk meg egy szóra: EZT MÉG VÉLETLENÜL SEM TE OKOZTAD!!!


Ezt verd ki a fejedből, nem te vagy a hibás.


Hibás volt a lány, mert:

-rád haragudott a barátja helyett.

-elfogadta a barátja hülye feltételét.


És hibás volt a lány barátja, mert kitalálta ezt a baromságot.


Miért kellett volna választani?Semmiért sem.Ez egy baromság.

Ráadásul az a hülye lány még bele is ment.


Ha elfogadsz egy tanácsot:jobb, ha tényleg elfejted azt a két idiótát.Megérdemlik egymást.

2013. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5 napja történt mi?
2013. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2-es 100% igaz ment a zöld pracli
2013. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az nem lényeg..
2013. júl. 16. 20:27
 7/15 anonim ***** válasza:

"mert attól rettegek hogy az lesz velem mint ami már egyszer megesett."


érdekelne.. mi az ?

2013. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
korház.
2013. júl. 16. 20:47
 9/15 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
Itt te nem rontottál el semmit, a pasija gyökér, a csaj meg ... nem mondok jelzőt, de nem szabadna engednie, hogy így parancsolgassanak neki.
2013. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 jozsko válasza:
100%
Sajnálom de egyetétek elottem szoloval aki a felejtést javasolta. Szerintem nincs a világon rosszabb dolog mint elveszteni egy barátot, de az ember a barátait nem adja fel csak ugy. Normális ember foleg nem marad olyan melett aki ezt kéri toled. Evesztettel egy embert akirol azt hitedd a baratod kozben nem is volt az, de jobb hogy igy derult ki mindha valami fontos dologban hagyott volna cserben. Most jon a poen az egeszben van egy bizonyos oka annak hogy miért nem hagyunk el senkiért semm baratokat, mert mindig vissza ut. Habár ez neked most nem segit de tudd egyszer eljon az ido amikor megbanja majd amit tett, és szuksége lessz read. Emlékezz erre a fájdalomr akkor amit most okozott, és jol fontold meg milyen barátokat szeretnél magad mellé. Ha ezt nem teszed meg kesobbi életedbe magadra vess :)
2013. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!