Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Öt napja alig eszem valamit...

Öt napja alig eszem valamit és napi egy órát tornázok ma meg tegnap még többet. De ma hogy itthon voltam nem bírtam ki és ebédeltem rendesen. Lehet hogy ezzel elrontottam az egészet? Még karácsonyig szeretnék 5kilót fogyni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor ezt jól elb.sztad. Ha kínozod magad és koplalsz, akkor a szervezeted baromira ragaszkodni fog a zsírtartalékaihoz és másból fogsz fogyni, pl izomból. Aztán amint nem bírod az éhezést és megeszed a hűtőt, akkor az is zsírnak fog raktározódni.

Gratulálok!

Egyél inkább egészséges ételeket.

2011. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Elenaaa válasza:

Ez nem jó diéta!

Hagy MOST abba!

Nem rosszból írom, de nagyon vigyázz, mert Karácsonykor bajod lesz!

Egyél mostantól egészségesen, alacsony kalóriatartalmú ételeket, rendszeresen és tornázz továbbra is!

Ha nem sikerül, menj orvoshoz, ugyanis ez az exorexia nervosa, ami rettenetes, ha hosszú ideig csinálod, halálos betegség!

Tünetek: nincs evés, de mozgás igen.

Remélem elriasztottalak az ilyen diétáktól!

2011. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszáj enni naponta legalább 1000kcalt, mert különben nem egészségesen fogsz fogyni, hanem egészsételenül megbetegedni(ld. előző) és hízni, mert amit kicsit eszel, azt is raktározni fogja a szervezet.
2011. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!