Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt elég rendesen elrontottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elég rendesen elrontottam. Ki fogok készülni. Tanács?

Figyelt kérdés

Leírom, az egész történetet lehet, hogy kicsit hosszú lesz.. de talán lesz, aki elolvassa.

Van egy lány, akit hosszú ideje ismerek, elég jó barátok vagyunk/voltunk, nem olyan régen történt egy olyan dolog hogy ez a lány összeveszett a barátjával és átjött hozzám, mert ki volt készülve én vigasztaltam, és végül itt aludt. (hozzáteszem egy ujjal sem nyúltam hozzá.)

Még mielőtt valaki ezzel jönne. Másnap beszélgettünk rendesen és én elhintettem neki egy olyan

megjegyezést hogy szerintem jobb lenne, ha szakítana a barátjával mert ennek így nem lesz jó vége,

ő pedig vissza akart hozzá menni hozzá annak ellenére, ami történt(köztük) és erre sikerült lehülyéznem... Ezután következett az, hogy hazament.. és nem reagált a telefonra.. egyszóval megharagudott rám. Ez elégé megviselt majd pár nap múlva tudtunk beszélni.. és hát a helyzet az , hogy a barátja azzal jött elő, hogy válasszon.. kettőnk között.. én erre azt mondtam, hogy ha ezek után szereted, akkor válaszd őt.. erre semmilyen választ nem kaptam. Ám a mai napon végül megkaptam azt a bizonyos választ: "Sajnálom, de őt választom. Ne haragudj meg.." erre én annyit mondtam : "hát jól van". És ami a legrosszabb, hogy ennek az egésznek én vagyok az okozója, és utálom magam ezért.. és egy önző dög vagyok, mert attól rettegek hogy az lesz velem mint ami már egyszer megesett.. Közben most vesztettem el azt, akit talán a legjobban szeretek a világon.



2013. júl. 16. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem te vagy a hibás (bár tényleg nem kellett volna lehülyézni), a lány pedig nagyon buta, hogy megengedte, hogy a pasija választásra kényszerítse.
2013. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem tudom nem magamat okolni..
2013. júl. 16. 21:43
 13/15 anonim ***** válasza:

És miért nem?


Gondold végig logikusan, amit leírtunk.Említs meg egy pontot, ahol szerinted te hibás voltál.


Én a lehülyézéssel is egyet tudok érteni.Ezt hívják úgy, hogy az ember tiszta tükröt állít a barátja elé.

Ezzel jobban jár az ember, mintha a barátja érdekből, vagy meg nem sértésből hazugságokkal tömi a fejét.


Hidd el, ennél jobb barátja nem lehettél volna a lánynak.Az más kérdés, hogy ő, meg a barátja egy idióta, és ezt nem vette észre.

2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

én bántottam meg őt. miattam lett vége.. a barátságunknak

bár nem akartam megbántani csak a véleményem mondtam el :(

2013. júl. 16. 23:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Még ha meg is sértődött egy lehülyézéstől, ennek akkor sem miattad van vége.

Csakis a másik kettő tehet róla.

2013. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!