Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért nem tetszenek nektek a duci nők?

Figyelt kérdés

Komolyan, olyan elkeserítő helyzet ez, hogy tavaly lefogytam, és átlagos, majdnem vékony testaltom lett, és akkor majdnem hogy körülugrált némelyik pasi, hogy hű de jól nézel ki, pedig teljesen átlagos vagyok.

Most idén sajnos + 10 kg-al indítottam a nyarat, és akkor most, így dundibban már egyáltalán nem tetszem senkinek.


Pedig ugyanaz a nő vagyok!

Arcra is és természetre is, csak éppen a kg változott!


Miért vagytok ilyenek?



2013. júl. 17. 21:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
29%
Talán ha nem zabálnál össze-vissza nem híznál 10kg-kat..
2013. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
69%
Talán neked vonzó mindenféle testalkat? :)
2013. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
38%
Mert dagadtak
2013. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
32%
azért mert a vékonyak általában sexybbek, bár én nemtom' hogy gondolkozik egy hím, amúgy meg a tánc karcsúsít!
2013. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Ne általánosíts. Sajnos ez egy olyan helyzet, hogy kinek mi jön be. Nagyon sok fiúnak a vékony lányok jönnek be ez tény, de van sok olyan fiú is aki a teltebb lányokat szereti. Ez olyan minthogy valaki szereti a tökfőzeléket, de van aki nem.

2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet el mondom a véleményem őszintén!
2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Most őszintén. Ha te karcsú lennél, mégpedig úgy, hogy soha nem voltál átlagosnál súlyosabb alkatú, a gondolkodásmódod azt sugallná, hogy nem akarsz egy kövér férfivel összejönni. Mert kövér. Nem tetszenek neked a vastag lábai, a tokája, és hogy kb női mellei vannak. Nekem volt már telt alkatú bnőm, és bevallom utólag, ma már nem kezdenék újra ilyen nővel, egyszerűen nem tetszik és kész. Neked is jobban bejönnek a szépen kisportolt férfiak, nemde?
2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
47%

Az élet nem igazságos. Természetes kiválasztódás. Erősebb kutya..... :D

Meg ilyenek. A túl dagadt az egészségtelen, és ösztönösen taszítónak látjuk az egészségtelen embert, de legalábbis nem érzünk késztetést arra, hogy őt válasszuk párunknak, mert nem tudja sikeresen felnevelni az utódokat.


Amúgy mutathatnál képet. Lehet hogy csak a te környezeted olyan... Meg az sem mindegy, hogy 80+10kg vagy 50+10kg. Érted ugye?

2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
18%
Ja a nők is így csinálnak... Végre megtapasztalod azt amit mi férfiak. Amúgy nem mondod, hogy ugyanaz a nő vagy. Le se esett volna, de komolyan><
2013. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
28%

"Pedig ugyanaz a nő vagyok!

Arcra is és természetre is, csak éppen a kg változott! "


Arcra biztos nem, teljesen más az arca az egy zsírdisznó zabagépnek mint egy vékony csajnak. Természetedről ne is beszéljünk, borzasztó.

Te sem jönnél össze egy egy csontsovány anorexiás férfival, pedig ott is csak a kg változik a te zseniális elméleted szerint.

2013. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!