Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek elkezdett nőni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek elkezdett nőni a melle ésmost "bazinagy"sokan aztlesik ésez kicsit zavar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
hagyjam hagy lessék mert én is szoktam lesni szóval nem nagyon szólnék neki mert lehet f.a.s.znak is nézne 16/F bnőm.15
2013. júl. 18. 16:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Szokd meg. Inkább legyél rá büszke. Ha jó a csajod akkor sokan csorgatják rá a nyálukat. Sőt ha nem vagy ott akkor fel is akarják szedni jobb ha tudod :))) Keress egy bányarémet ha nem tetszik.
2013. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
igazából engem is zavar ha a mellemet nézik.. szal én örülnék ha a barátom beszólna nekik vagy valami..
2013. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 pojóó válasza:
xdddd öcsém látszik még kisfiú vagy :D
2013. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Inkabb nezd te is, ugysem lesztek mar sokaig egyutt.
2013. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
mitől kezdett el nőni?
2013. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

# 12: akkor is, ha a rendőrségen/balesetin kötnétek ki mindhárman aznap? Na ugye...


Olyan sok mindent tenni nem lehet ellene, az én barátnőmet is lesték, én meg csak röhögtem a lúzereken... Lesz mire recskázni ha hazaér :D

2013. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mit csinálj, mit csinálj?!

Ha jobbat nem tudsz, és zavar a dolog, akkor küld el a címét priviben:-)

2013. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mekkora az a "bazinagy"?
2013. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hirtelen kezdett nőni? Nem szilikon nőtt bele véletlen?
2013. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia!:) oszinten nemigazan erzem at a helyzeted mert 1. lany vagyok 2. eleg lapo ilyen teren..:/ DE igazabol nemkell akkora feneket keritemi mert a pasik ugy vannak beallitva h erdeklodnek a noi mell irant. Barmit csinalsz akkor is nezni fogjak. Persze nem csak a bnodet hanem minden nojet akinek van. Rajuk szolsz max felvesznek egy napszemuveget. Gondold azt h igy neked milyen jo hisz azok tulajdonkepp a tieid is a tobbiek meg csak irigykednek.;) addig amig csak nezik nincs semmi problema.;) Ui. Bocsi h nincs ekezet.:/ :) 15/l
2014. márc. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!