Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Adnatok tippeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Adnatok tippeket? Szerintetek mi a legkimeletesebb modja a visszautasitasnak?

Figyelt kérdés

Az a problemam, hogy nem tudom hogyan mondjak nemet egy fiunak, anelkul hogy megbantanam..

Most is van egy fiu, akivel volt egy randink, de en nem ereztem jol magam, a vegen viszont ujra elhivott egy talalkozora... persze igent mondtam, mert nem akartam megbantani... de annyira nincs kedvem menni...mar arra is gondoltam, hogy direkt bunkon fogok viselkedni, hatha igy nem hiv el ujra..de ez annyira gyerekes..

Mi a legjobb modszer? hogy fejezzem ki magam, hogy ne legyek banto? nektek mi szamit sertonek?


2013. júl. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A legkíméletesebb? Szépen megmondod, hogy nem tetszik az illető. Ennyi. Így fair.
2013. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

menj el ha már igent mondtál, adj neki még egy esélyt

ha pedig megint nem éreznéd jól magad, a végén mondd el neki kedvesen

2013. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj,de nem illünk össze

,nem vagy az esetem

2013. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már megígérted neki a második randit, akkor legjobb, ha megtartod az adott szavad. Még az is lehet, hogy megtetszik neked a srác. De ha nem, akkor megmondhatod neki, hogy bocs, tudom, hogy ez fájni fog, de nem jössz be nekem. Nyilván rosszul fogja érinteni őt, de elviselhetőbbé tudod tenni, ha normálisan, érzelmileg és értelmileg éretten állsz hozzá az elutasításhoz.
2013. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megígérted, akkor menj el. Ha újra el akar hívni, akkor mondd meg, hogy te nem szeretnél folytatást. Mást keresel.
2013. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!