Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon nagy köcsögség? Lányok, ez mennyire törne össze titeket lelkileg? (lent több)

Figyelt kérdés
Haverommal gonoszak, és köcsögök vagyunk. Ezért mindketten létrehoztunk egy kamu Facebook profilt, és általunk ismert, 2 évvel fiatalabb lányokat magunkba szerettetünk, lehengerlő szövegekkel, és természetesen egy helyes fiú volt a profilképen. Amikor az egyikkel odáig jutottunk hogy mindenképp találkozni akar, arra gondoltunk hogy egy borítékba hagyunk neki egy üzetenetet, amiben egy olyan szöveg van, mintha tudtán kívül egy teszten vett részt, és elnézést kérünk tőle, valamint közöljük hogy hagyjon fel az érzelmeivel, és az üzenetírással telefonon vagy neten. Amugy a csaj fülig szerelmes...

2013. júl. 19. 00:03
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
szerintem az, bizony. bár nekem is van kamu facebookom (xDD) , de azon szintén lány vagyok és az egyik barátnőmnek segítek (hosszú történet). bár azért a csaj hibája is, mert ismeretlen "pasival" csetel, úgy hogy egyáltalán nem ismeri...
2013. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
na mi történt?
2013. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

hogy ti mekkora gec.k vagytok!

Ezt tanítani kéne. Szerintem fogd magad, menj oda hozzá, kérjél bocsánatot. Ha meg esetleg éreznél valamit akkor mond meg neki. De nehogy összejöjjetek, mert tönkre fogod tenni az életét...

lehet lepontozni!

2015. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!